متقاضی ملک

نام

لطفا نام خود را واردنمایید

موبایل

لطفا موبایل خود را واردنمایید

نوع ملک

شهر

محله

قیمت از

تا

متراژ از

تا

توضیحات

captcha

نام

لطفا نام خود را واردنمایید

موبایل

لطفا موبایل خود را واردنمایید

نوع ملک

شهر

محله

رهن از

تا

اجاره از

تا

متراژ از

تا

توضیحات

captcha

مالک

نام

لطفا نام خود را واردنمایید

موبایل

لطفا موبایل خود را واردنمایید

نوع ملک

شهر

محله

قیمت

متراژ

توضیحات

captcha

نام

لطفا نام خود را واردنمایید

موبایل

لطفا موبایل خود را واردنمایید

نوع ملک

شهر

محله

رهن

اجاره

متراژ

توضیحات

captcha

پروژه های شهید اردستانی

آخرین بروز رسانی: 1402/9/4

پیش خرید ملک در شهید اردستانی

 پیش خرید ملک در بلوار شهید اردستانی، به دلیل دسترسی به دو اتوبان و امکاناتی که این منطقه دارد رو به افزایش است. دسترسی بلوار اردستانی از شمال به اتوبان خرازی و از جنوب به اتوبان لشکری نیز ادامه دارد.

در بلوار شهید اردستانی افراد ثروتمند و سرمایه گزاران بسیاری در حال ساخت و راه اندازی برج هستند. این بلوار با توجه به موقعیت مکانی که دارد. افراد زیادی به پیش خرید آپارتمان در آن می پردازند. اکنون با پیش خرید آپارتمان در بلوار اردستانی شما می توانید قیمت کمتری بابت خرید آپارتمان بپردازید. بعضی از افراد با پیش خرید آپارتمان قصد زندگی کردن را ندارند. هدف از پیش خرید می تواند سرمایه گزاری مناسب برای آینده باشد.

 با داشتن توان مالی برای خرید، می توانید چندین واحد آپارتمان را پیش خرید کنید‌. این روش مناسب و مورد اعتمادتر برای سرمایه ملک است. در ادامه بیشتر پیش خرید ملک در شهید اردستانی را مورد بررسی قرار می دهیم. از این رو اگر به فکر سرمایه گذاری در این منطقه هستید پیشنهاد می کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

پیش فروش شهید اردستانی

در طی چند سال اخیر سرمایه گذاران با ساخت برج و آپارتمان در بلوار اردستانی توانسته انده پیش فروش در این منطقه را افزایش دهند. متقاضیان زیادی برای خرید واحدهای آپارتمانی وجود دارد. این امر باعث افزایش ساخت و ساز در این بلوار شده است.

بنابراین با پیش خرید آپارتمان می توانید یک کار سرمایه گزاری عالی برای خود رقم بزنید. پروژه های پیش فروش برای هر دو طرف قرارداد می تواند سودمند باشد‌. فرد با پیش فروش آپارتمان در بلوار اردستانی می تواند چندین جای دیگر سرمایه گذاری کند.

فرد خریدار نیز با پیش خرید آپارتمان در این بلوار توانسته با قیمتی مناسب تر صاحب آپارتمانی شیک و نوساز شود.

پیش فروش آپارتمان در بلوار شهید اردستانی

در بلوار اردستانی آپارتمان های شیک با طراحی لوکس برای پیش خرید وجود دارد. شما با خریداری ملک در این منطقه می توانید با یک تیر دو نشان بزنید، آپارتمانی با ظاهری شیک و قیمتی مناسب را صاحب شوید.

 برای پیش خرید آپارتمان چند مورد را حتما رعایت کنید. پیش خرید آپارتمان به صورت شخصی ساز یا خصوصی، خریداری امتیاز آپارتمان، پیش خرید آپارتمان به صورت سهام. با شناخت و بررسی این موارد می توانید با توجه به موقعیت و بودجه ای که دارید آپارتمان مورد نظر خود را به راحتی خریداری کنید.

پیش فروش آپارتمان به صورت شخصی ساز

در بلوار اردستانی بیشتر آپارتمان و برج ها شخصی ساز هستند. بلوار شهید اردستانی با توجه به موقعیتی که دارد، افراد زیادی تصمیم به ساخت برج و سازه های لوکس در این منطقه گرفته اند. سازه های شخصی تحت نظارت سازمان یا شرکت های خصوصی ساخته می شود و تعاونی ها دیگر در این سازه ها دخالت ندارند. همچنین برای سرمایه گذاری در آن ها دیگر نیاز به پرداخت هزینه برای خریداری امتیاز ندارید. به راحتی می توانید با انتخاب واحد مورد خود آن را خریداری کنید.

 انتخاب طبقه و واحد برای شما کاملا بستگی به هزینه ای دارد که برای خریداری آپارتمان صرف کرده اید. معمولا آپارتمان های شخصی ساز امکانات بیشتری دارند. از جمله طراحی و نمای شیک و جذاب، داشتن استخر و سونا و... که شما می توانید متناسب با بودجه خود واحدی با بهترین امکانات خریداری نمایید.

هرچقدر گزینه و آپشن های آپارتمان شما بیشتر باشد قیمت گذاری روی آپارتمان نیز بیشتر می شود‌. شما با پیش خرید آپارتمان تحت نظارت و ساخت شرکت های خصوصی از همان ابتدا می توانید طبقه و واحد خود را مشخص کنید و همانند آپارتمان های تعاونی ساز موقعیت واحد مسکونی در پایان کار به خریدار اعلام نمی شود.

خرید امتیاز برای پیش خرید آپارتمان

شاید برای شما سوال باشد ‌خرید امتیاز برای پیش خرید آپارتمان به چه معنی است؟ در پروژه هایی که تحت نظارت و ساخت تعاونی است، باید برای داشتن سهم یا سهام در این پروژه ها شما یک امتیاز داشته باشید.

 یعنی اگر شما امتیاز نداشته باشید نمی توانید در پروژه های در حال ساخت سهیم شوید. پس باید یک امتیاز خریداری کنید، با خریداری امتیاز از افرادی که قصد فروش امتیاز خود را دارند به راحتی می توانید در پروژه مورد نظر خود سهام دار شوید. همچنین در پروژه ها واحد و نقشه آپارتمان شما مشخص است. اما طبقه آپارتمان شما بستگی به شما و پرداخت اقساط دارد.

پیش خرید آپارتمان در تعاونی ها قیمت مناسب تری دارد. به همین دلیل سودی برای اعضای و کارکنان مسکن و تعاونی ندارد. کارکنان در حال ساخت هیچ تعهدی برای زمان تحویل پروژه ندارند. زمان تحویل پروژه بستگی به هزینه هایی که خریداران صرف می کنند و پیمانکار پروژه دارد.

خرید سهام در بلوار شهید اردستانی

یکی از روش های به صرفه با بودجه کم برای سرمایه گذاری می تواند خرید سهام از تعاونی ها برای پروژه های در حال ساخت باشد. خرید سهام برای افرادی که توان مالی بالا برای خرید آپارتمان ندارند اما قصد سرمایه گذاری دارند مناسب است.

اکنون اگر شما قصد سرمایه گزاری دارید ولی توان مالی بالایی ندارید خرید سهام به صورت متری گزینه مناسبی می باشد. تعاونی ها با توجه به تعداد بالای اعضا تصمیم به فروش سهام خود به صورت متری گرفته اند.

اگر شما در زمان ساخت پروژه سرمایه ای داشته باشید، می توانید با خرید سهام دیگر اعضا سهام خود را افزایش دهید و یک واحد کامل بخرید. یا با دیگر اعضایی سهام دار یک واحد را شریک شوید.

خرید آپارتمان در شهید اردستانی

انتخاب محل سکونت قطعاً برای شما اهمیت فوق العاده بالایی دارد و همه افراد به دنبال خرید ملکی هستند که در آن آرامش داشته باشند. آپارتمان هایی که در شهید اردستانی ساخته می شوند به دور از شلوغی های شهر هستند و شما می توانید به راحتی در آن ها زندگی کنید.

 امکانات رفاهی متعددی برای ساکنین این منطقه در نظر گرفته شده که منجر به مناسب تر شدن آن برای زندگی شده است. از جمله مناطق گردشگری که اطراف این آپارتمان ها وجود دارد دریاچه چیتگر بوده که فضای دل انگیزی دارد.

آپارتمان های این منطقه علاوه بر مناسب بودن برای زندگی برای سرمایه گذاری نیز مناسب هستند. هر شخصی در شرایط اقتصادی امروز می داند که خرید ملک بهترین راه برای سرمایه گذاری خواهد بود. پس توصیه می کنیم از خرید آپارتمان در این منطقه غافل نشوید و سرمایه خود را برای خرید ملک ارزشمند صرف کنید.

مبلغی که برای خرید این آپارتمان ها باید پرداخت کنید با توجه به چندین فاکتور اساسی تعیین می شود. به عنوان مثال متراژ و امکانات آپارتمان دو فاکتور مهم در قیمت گذاری آپارتمان های شهید اردستانی به حساب می آیند. اما به طور کلی می توان گفت آپارتمان های این منطقه قیمت بسیار مناسبی نسبت به امکانات خود دارند.

افتخار همکاری با تعاونی های معتبر

x