متقاضی ملک

نام

لطفا نام خود را واردنمایید

موبایل

لطفا موبایل خود را واردنمایید

نوع ملک

شهر

محله

قیمت از

تا

متراژ از

تا

توضیحات

captcha

نام

لطفا نام خود را واردنمایید

موبایل

لطفا موبایل خود را واردنمایید

نوع ملک

شهر

محله

رهن از

تا

اجاره از

تا

متراژ از

تا

توضیحات

captcha

مالک

نام

لطفا نام خود را واردنمایید

موبایل

لطفا موبایل خود را واردنمایید

نوع ملک

شهر

محله

قیمت

متراژ

توضیحات

captcha

نام

لطفا نام خود را واردنمایید

موبایل

لطفا موبایل خود را واردنمایید

نوع ملک

شهر

محله

رهن

اجاره

متراژ

توضیحات

captcha

پروژه های مروارید شهر

آخرین بروز رسانی: 1402/9/4

پیش خرید ملک در مروارید شهر

مروارید شهر یک شهرک تازه تاسیس شده در غرب منطقه ۲۲ تهران است. این شهرک با توجه به موقعیت جغرافیایی اش آب و هوایی بسیار خوبی که دارد، افراد سرمایه گذار بسیاری در این منطقه به دنبال پیش خرید ملک یا آپارتمان هستند.

 نزدیک بودن مروارید شهر به کوه های البرز و دور بودن از هیاهوی شهر تهران دلیل پاکیزگی هوا در این منطقه می باشد. اکنون پروژه های بسیاری در این شهرک در حال راه اندازی و احداث بوده که بعضی از واحد های آن را می توان به صورت پیش فروش، خریداری نمود. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد پیش خرید ملک در مروارید شهر کسب کنید تا پایان با ما همراه باشید.


پیش فروش ملک مروارید شهر

امروزه با توجه به افزایش پیش خرید ملک در مروارید شهر که با رشد اقتصادی چشم گیری روبرو شده، سرمایه گذاران بسیاری در این منطقه شروع به ساخت و ساز کرده اند.

 نزدیک بودن مروارید شهر به دریاچه چیتگر و دسترسی به امکانات متنوع این منطقه باعث محبوبیت پیش خرید و پیش فروش آپارتمان در آن شده است.

پیش فروش آپارتمان در مروارید شهر مزایای بسیاری دارد، می توانید خانه نو ساز با بهترین امکانات رفاهی را با قیمت ۷۰ تا ۶۰ درصد ارزان تر نسبت به سایر مناطق تهران خریداری کنید. با توجه به شرایط پیش فروش آپارتمان می توانید واحد دلخواه خود را به صورت اقساط بلند مدت خریداری کنید. همچنین پیش خرید در سه صورت انجام می شود.

· خرید به صورت سهام

· خریداری امتیاز

· خرید برج های شخصی ساز


خرید به صورت سهام در مراورید شهر

خرید سهام می تواند گزینه مناسبی برای افرادی که توان مالی زیادی برای خرید آپارتمان ندارن باشد. همچنین سهام را می توانید به صورت متری یا واحدی خریداری کنید. خریداری سهام به بودجه شما بستگی دارد. تعاونی های ساخت و ساز اپارتمان و برج سازان در مروارید شهر با توجه به افزایش تعداد اعضا نمی توانند در پروژه ها همه اعضا را جای دهند‌.

 به همین دلیل تصمیم به پیش فروش سهام می گیرند، سپس اعضا می تواند با توجه به بودجه خود چند متر از آپارتمان مورد نظر را خریداری کنند. بعد از خریداری باید سهام خود را به حد نصاب برسانند و واحد خود را دریافت کنند. در غیر این صورت اگر نتوانند متراژ خود را به حد یک واحد برسانند، می توانند با دیگر اعضای سهام دار که توانایی افزایش سهام خود را نداشته اند شریک شوند. بنابراین یک واحد با متراژ تعیین شده به فرد تعلق می گیرد.

 

خریداری امتیاز در مروارید شهر

اکثر برج هایی که در مروارید شهر در حال ساخت هستند، تحت نظارت تعاونی ساخته می شوند که باید برای عضویت در این سازه ها حق عضویت داشته باشید. شما با داشتن یک امتیاز شخصی حق عضویت در پروژه ها را سهیم می شوید. برای داشتن این امتیاز با خریداری حق عضویت یا خریداری سهام از افرادی که قصد فروش سهام خود را دارند می توانید این امتیاز را دریافت کنید.

معمولا پروژه های مروارید شهر ساخت تعاونی هستند. با داشتن یک امتیاز در پروژه های در حال ساخت مروارید شهر متراژ و واحد شما مشخص می شود. اما طبقه واحد را، طبق خوش حسابی اعضا و پرداخت اقساطی که صورت می گیرد تعیین می کنند. همچنین در تعاونی ها سودی از اعضای سهامدار پروژه دریافت نمی کنند. اکثر تعاونی ها برای کارکنان خود کار انجام می دهند بنابراین تعهدی در رابط با زمان تحویل پروژه به خریداران خود نمی دهند.


خرید برج های شخصی ساز در مروارید شهر

در پروژه های مروارید شهر کنار سازه تعاونی، سازه های شخصی ساز و شرکت های خصوصی قرار دارد. این پروژه ها امکانات و ویژگی های بیشتری را به نسبت پروژه های تعاونی دارند. در برج های شخصی ساز یا شرکت های خصوصی ساخت پروژه بهتر و با کیفیت بالاتری انجام می شود و می توانند گزینه مناسبی برای پیش خرید واحد مسکونی باشند. در پروژه های خصوصی با توجه به متریالی که در ساخت سازه استفاده می شود قیمت سازه نیز متغیر است.

اگر در ساخت این پروژه ها از طراحی و متریال ساختمانی بهتری استفاده شود قیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهد. افرادی که قصد پیش خرید آپارتمان از شرکت های خصوصی را دارند به راحتی با توجه به بودجه خود می توانند در این پروژه ها سرمایه گذاری کنند.


 شرایط تحویل واحد مسکونی در برج های شخصی ساز مروارید شهر

در سرمایه گذاری در پروژه هایی که تحت نظارت شرکت های خصوصی هستند، انتخاب واحد مورد نظر را بدون پرداخت هزینه به تعاونی ها، به طور مستقیم توسط شرکت های خصوصی صورت می گیرد. بنابراین پروژه هایی که در شرکت های خصوصی ساخته می شود از امکانات رفاهی بیشتر برخورداراند. شما با توجه به سلیقه خود و ارزیابی نقشه آپارتمان های پیش فروش می توانید گزینه مد نظر خود را انتخاب کنید. لازم است که اشاره کنیم در قرارداد پیش خرید، زمان تحویل پروژه ذکر می شود و نگرانی از این بابت نخواهید داشت.

اگر شرکت های خصوصی در زمان تعیین شده برای تحویل پروژه وقت بخواهند یا پروژه را نتوانند به خریدار تحویل دهند. شرکت و سازمان باید جریمه و ضرر و زیان را به خریداران بدهند. لازم به ذکر است بدانید در پروژه های خصوصی و شخصی ساز خریداران باید مبلغی بین ۱۰ تا ۲۰ درصد را برای تک برگ شدن سند واحد خود بپردازند. این کار باعث می شود فرد خریدار قبل از ساخت بداند واحد آپارتمان خود در چه طبقه ای و با چه امکاناتی است. با سرمایه گذاری در پروژه های خصوصی شما شانس بیشتری برای پیشرفت قیمت ملک دارید.


خرید آپارتمان در مراورید شهر

اگر شما می خواهید بدانید چرا در مروارید شهر پیش خرید آپارتمان روبه افزایش است؟ باید به شرایط آب وهوای خوب، دسترسی به دو اتوبان در این مراورید شهر اشاره کرد.در مروارید شهر به نسبت موقعیت مکانی خوبی که دارد، قیمت های تعیین شده برای خریداری آپارتمان مناسب تر است. برج و آپارتمان هایی که در این مکان قرار دارد آینده بسیار خوبی را برای سرمایه گذاری رقم می زند. اگر با مطالعه این مطلب اطلاعات لازم برای پیش خرید آپارتمان در مروارید شهر کسب نکرده اید. می توانید با برقراری تماس با مشاورین ما که اطلاعات لازم در مورد پروژ های ساخت این منطقه دارند کمک بگیرید و بهترین ملک را برای سرمایه گذاری و تضمین آینده خود و فرزندانتان انتخاب کنید.

افتخار همکاری با تعاونی های معتبر

x