بهارستان

تعاونی:

پیشرفت

%

شروع پروژه:

پایان پروژه:

وضعیت سند:تعاونی

نوع سازه:

پروژه بهارستان

پروژه بهارستان یکی دیگر از املاک مسکونی چیتگر است که مسئولیت ساخت و ساز آن با تعاونی کارکنان و کارمندان مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی می باشد .

این ساختمان با طبیعت بکر منطقه عجین شده است . از این رو حتی ویو ساختمان در طبقات زیرین نیز جلب کننده و زیبا می باشد . از آن جایی که در مجتمع و نزدیکی آن فروشگاه های متعددی قرار دارد با اقامت در این ساختمان ، شرایط زندگی برای تان آسان می شود .

در ادامه مبحث به صورت کلی درباره امکانات و حدود قیمت این مجتمع مسکونی صحبت می کنیم ، مقاله ما را از دست ندهید .

خرید پروژه بهارستان در منطقه ۲۲ تهران

با این که در شهر تهران ، امکانات بسیاری در اختیار مردم قرار می گیرد ، اما شرایط زندگی برای آنان با وجود آلودگی هوا و ترافیک های سنگین عذاب آور و نامطلوب است .

بر همین سبب در صنعت ساخت و ساز استان تغییراتی ایجاد شد ، تا اسباب راحتی مردم را در محیطی پاک فراهم سازند . پروژه بهارستان از برترین املاک مسکونی در شهرک ساختمانی چیتگر است .

خرید و فروش واحد های این پروژه به صورت متری انجام می گیرد . البته افراد می‌ توانند جهت اجاره واحد ها نیز به تعاونی کارکنان و کارمندان مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی مراجعه نمایند .

قیمت واحد ها بر حسب امکانات و موقعیت واحد در ساختمان متغیر است . بنابراین در زمان خرید به بودجه تان توجه کنید تا در پایان عهد قرارداد با مشکلات مالی رو با رو نشوید .

پروژه بهارستان در چه مرحله ای است ؟

پروژه بهارستان برترین مجتمع مسکونی در رزومه کاری تعاونی بزرگ کارمندان و کارکنان مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی است .

این مجتمع برتر علاوه بر طراحی شیک از نظر موقعیت مکانی نیز در برترین نقطه تهران قرار دارد . در شهرک چیتگر خبری از آلاینده های شیمیایی یا ترافیک های طولانی مدت نیست ، بلکه چشم انداز های زیبایی از دریاچه و کوهستان منطقه در معرض دید افراد قرار می گیرد .

فرآیند ساخت و ساز این پروژه ، یک سال پیش به اتمام رسید . هم اکنون از نظر ایمنی ، سیستم های امنیتی و طراحی دکوراسیون کامل می باشد و آمادگی میزبانی از خریداران را دارد .

پروژه بهارستان چه موقع تحویل داده می‌ شود ؟

پروژه بهارستان شهرک ساختمانی چیتگر تهران از نمای بالا همانند خانه های انیمیشنی است . در گذشته جهت ساخت ساختمان ها ، آسیب های بسیاری به طبیعت به خصوص بخش جنگلی وارد می کرد اما هم اکنون معماران جهت زیباسازی ساختمان ها از طبیعت الهام می گیرند .

بهارستان نیز نتیجه تغییر دیدگاه معماران است . بدین خاطر علاوه بر استقامت بالا در برابر عوامل محیطی از نظر طراحی داخلی و دکوراسیون زیبا و منحصر به فرد می باشد .

پروژه بهارستان آماده تحویل به خریداران است ، اما جهت اسباب کشی به واحد های این مجتمع می بایست به عهد قرارداد بپردازید تا امور ثبتی مربوط به ثبت سند نیز بدون هیچ دردسری به اتمام برسد .

مشخصات پروژه بهارستان

پروژه بهارستان یکی از ابر برج های زیبا در پایتخت ایران است . این مجتمع زیبا ، اسباب یک زندگی راحت را برای خانواده های کم جمعیت و پرجمعیت فراهم می سازد .

با زندگی در این شهرک تازه با زیبایی های تهران آشنا می شوید . منطقه چیتگر نه تنها سرسبز و زیبا می باشد ، بلکه ار مناطق آبی نیز بی بهره نمانده است .

بدین خاطر ، ساکنین بهارستان می توانند در اوقات فراغت شان از سرگرمی هایی مثل تفریحات آبی ، دوچرخه سواری و پیاده روی در دل طبیعت منطقه بهره ببرند .

پروژه بهارستان یک ابر برج ۳۰ طبقه ای می باشد که ویو آن رو به دریاچه چیتگر و طبیعت سبز چیتگر گشوده می شود . از بین ۳۰ طبقه این ساختمان ، ۲۴ طبقه مسکونی و ۶ طبقه منفی ( ۵ طبقه پارکینگ و انباری و یک طبقه لابی ) می باشد .

مجموعا ۱۹۲ واحد مسکونی در این پروژه وجود دارد که متراژ آن ها در بازه عددی ۱۰۵ الی ۱۵۰ متر مکعب می باشد . در هر واجد بنابر تیپ متراژ آن یک یا سه اتاق خواب قرار گرفته است .

امکانات پروژه بهارستان

پروژه بهارستان امکانات بسیاری در اختیار ساکنین قرار می دهد . با این که مجتمع تا حدودی از شهر دور است ، اما مردم در این منطقه محدود نمی شوند .

شهرک ساختمانی چیتگر خود یک شهر پاک و مستقل در استان آلوده تهران است . نگران چگونگی تامین مایحتاج خود در برج بهارستان نباشید .

تعاونی یک فروشگاه برای شما در مجتمع قرار داده است ، تا ساکنین تنها جهت خرید لباس مجبور به خروج از شهرک باشند . از دیگر امکانات این پروژه برتر می توان موارد ذیل را نام برد :

۱.     لابی مجلل

۲.     سالن ورزشی

۳.     سالن اجتماعات

۴.     سالن برگزاری مراسم

۵.     پارکینگ

۶.     چندین لاین آسانسور

۷.     و ...

حدود قیمت و ارزش خرید پروژه بهارستان

پروژه بهارستان یکی از محبوب ترین ابر برج های چیتگر است که به سهام داران ، فرصتی جهت مشارکت در صنعت ساخت و ساز می دهد .

تعاونی سازنده این برج تنها به فکر پیشرفت خود نیست بلکه خواهان ترقی مردم نیز می باشد . از این رو سهام های آن را در ارزش های میلیونی و میلیاردی به فروش می گذارد .

متاسفانه یا خوشبختانه در حال حاضر جامعه ما با نرخ تورم بالا رو به رو است و در هر ثانیه بر هزینه فروش مسکن افزوده می شود . بنابراین اگر در پروژه بهارستان سهمی داشته باشید ، در اثر خرید و اجاره املاک سود کلانی به دست می آورید .

دسترسی پروژه بهارستان چگونه است ؟

پروژه بهارستان ، یک ساختمان معمولی نیست بلکه ساخت و ساز آن با هدف خاصی انجام شده است . این ساختمان منحصر به فرد در منطقه تجاری _ گردشگری چیتگر واقع می باشد ‌.

بر همین سبب از چهار جهت به اماکن طبیعی ، تفریحی و گردشگری شهرک دسترسی دارد . همچنین در شاهراه های اصلی تهران همچون اتوبان همت و اتوبان حکیم واقع است .

از این رو می توانید جهت رفت و آمد به داخل شهر از مترو و اتوبوس نیز استفاده کنید . مجتمع تجاری ایرانمال ، دریاچه چیتگر و باغ گیاه شناسی ملی از سه نقطه حساس منطقه هستند .

با اقامت در این پروژه می توانید از این سه ملک زیبا نیز بازدید کنید . سکونت در واحد های بهارستان از نظر سیاحتی هم مزیت های بی شماری برای تان به همراه دارد .

خرید پروژه بهارستان چگونه است ؟

خرید پروژه بهارستان سخت نیست ، بلکه شرایط فروش آن نسبت به سایر اماکن چیتگر راحت تر می باشد . تعاونی الویتی برای مردم تعیین نکرده است .

از این رو در خرید واحد های بهارستان هیچ الویتی شما را محدود نمی کند . تمامی اقشار حتی ضعیف ترین فرد جامعه می تواند در این ساختمان زندگی خود را بر پا سازد .

بنابراین بدون اطلاع با افسوس به بنای مجتمع نگاه نکنید بلکه نسبت به خرید واحد ها پیشتاز باشید تا در ماه های آینده تولد یا سالگرد ازدواج تان را در خانه خود جشن بگیرید .

خرید پروژه بهارستان به صورت متری انجام می شود . از این رو متناسب با بودجه‌ تان ، واحدی در این ساختمان برگزینید و نسبت به عهد قرار داد آن کوشا باشید .

شرایط خرید پروژه بهارستان

شرایط خرید پروژه بهارستان راحت و مقرون ‌به صرفه است . اگر می خواهید از آلودگی‌ های تهران فرار کنید اما نمی توانید از امکانات آن دل بکنید ، خانه منتخب خود را در بین واحد های این مجتمع جست و جو کنید .

در این ساختمان زیبا خبری از عوامل آسیب زا وجود ندارد و همین طور تعاونی نیز به خریداران سخت نمی گیرید . فروش واحد های بهارستان به صورت نقدی و متری انجام می شود .

با این که در ظاهر خرید واحد ها ، نقدی است ، اما تعاونی به خریداران مهلت می دهد تا آنان در بازه ای کوتاه مدت به صورت اقساطی هزینه واحد ها را پرداخت نمایند .

سخن پایانی

اگر می خواهید از قیمت دقیق واحد ملک در شهرک چیتگر اطلاع پیدا کنید به وب سایت اینترنتی شرکت آسمان هوم مراجعه نمایید تا علاوه بر کسب اطلاعات ، کارشناسان ما متناسب با نیاز تان واحد هایی از پروژه بهارستان را به شما معرفی کنند .

پیش خرید ملک در دریاچه چیتگر منطقه 22 تهران

پیش خرید ملک در مروارید شهرنمایش بیشتر

جدول امکانات

پارکینگ: طبقه آسانسور:
انباری به ازای واحد: اسپیلت
پکیج بالکن
تراس لابی
اعلام حریق دوربین مدار بسته
آنتن مرکزی سالن اجتماعات
هلی پد استخر
سونا جکوزی
نگهبان کارواش
شوتینگ جارو برقی مرکزی

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-44740207

آپارتمان های فروشی این پروژه


همه نظرها:

همه نظرها

پروه بهارستان

شما به این پروژه چه امتیازی میدهید؟

لطفا با نظرات خود ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید

نام

نام خانوادگی

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید