پهنه b

تعاونی: ارتش

پیشرفت

%

شروع پروژه:

پایان پروژه:

وضعیت سند:تعاونی

نوع سازه:

 پروژه پهنه b یا پهنه سروستان در جنوب شهرک چیتگر واقع شده است که متشکل از چندین برج و خدمات رفاهی می‌باشد . در این پهنه ۱۶ برج به نام‌های A و N و F و G و B و D با مشخصات متفاوت در حال ساخت است . برای آشنایی بیشتر با پهنه سروستان در این مقاله با ما همراه شوید .

مشخصات فنی پروژه پهنه b

این پهنه دارای چندین برج مسکونی است که هر برج به شکل پروانه و با دو ضلع شرقی و غربی به نام سرو ساخته شده است . برای مثال برج N یک برج به شکل پروانه با دو بال به نام‌های سرو یک و سرو دو است .

تعداد طبقات ، مساحت زمین ، متراژ واحد‌ها ، ویو و سایر مشخصات فنی این برج‌ها در پروژه پهنه b با یکدیگر متفاوت هستند . برای مثال تمام برج‌های این پهنه به غیر از برج G مجهز به ۶ طبقه پارکینگ هستند یا اینکه برج‌های تحت عنوان G در ۲۹ و ۳۰ طبقه ، برج B در ۳۴ طبقه و برج‌های N و D ۳۳ طبقه می‌باشند .

مشخصه دیگر این برج‌ها طراحی خاص و زیبای آنهاست زمانی که از بالا مقطع برج‌های پروژه پهنه b را مشاهده کنیم مجموعه آنها در کنار هم به شکل یک پروانه است . این طراحی علاوه بر جنبه زیبایی شناسی ، سبب شده که واحد‌های برج‌ها به یکدیگر دید و اشراف نداشته باشند .

تمامی برج‌های این پهنه با اسکلت فلزی که با پیچ و مهره به هم متصل می‌شوند در حال ساخت هستند . سازه‌های فلزی استحکام بسیار بالایی دارند که این یک مزیت برای سرمایه گذاری در این برج‌هاست .

از دیگر ویژگی‌های این برج‌ها می‌توان به نمای زیبای کامپوزیتی و دیوار‌های کناف کاری شده اشاره کرد . ساختار داخلی و نمای بیرونی این برج‌ها بسیار زیبا و منحصر به فرد است . تا به حال اسکلت ۶ برج در پروژه پهنه b پایان یافته و در مرحله نازک کاری بوده و بقیه برج‌ها نیز در مرحله پی‌ریزی هستند .

برای پیش خرید ملک در شهرک چیتگر کلیک کنید.

 

دسترسی پروژه پهنه b

پروژه پهنه b در شهرک خوش آب و هوا و تفریحی چیتگر در منطقه ۲۲ تهران واقع شده است . این منطقه دارای مراکز تجاری ، تفریحی ، خدماتی بسیاری است . همینطور این شهرک در نزدیکی آزاد راه تهران _ کرج ، همدانی، همت و ازادگان واقع شده است .

با وجود این اتوبان‌ها و دسترسی نزدیک به آنها ، به دور از ترافیک می‌توان به راحتی و بدون اتلاف وقت با وسیله نقلیه شخصی به شهر کرج و سایر مناطق استان تهران تردد نمود .

در ضلع شرقی این شهرک مرکز تجاری ایران مال ، در جبهه جنوبی آن باغ موزه گیاهشناسی و در جنوب آن دریاچه زیبای خلیج فارس و پارک چیتگر واقع شده اند . در بخش غربی پهنه سروستان ، بیمارستان بیماران سرطانی و در بخش شمالی این پهنه آبشار و شهربازی در حال ساخت هزار و یک شهر وجود دارد .

با توجه به امکانات و موقعیت دسترسی عالی ، خرید واحد‌های پروژه پهنه b‌ برای سکونت و سرمایه‌گذاری ارزش بسیار بالایی دارد . در ادامه مطلب نحوه پیش خرید این برج‌ها را ذکر می‌کنیم .

نحوه خرید و فروش برج‌های پهنه b

سهام واحد‌های پهنه سروستان یا b در ابتدا تنها به اعضای ارتش واگذار می‌شد اما به مرور و با پیشرفت پروژه ، هر یک از سهامداران اجازه فروش سهم خود را به افراد خارج از تعاونی داشتند .

سهام واحد‌های پروژه پهنه b شهرک چیتگر به سهم‌های ۳۳ و ۶۳ متری و ویژه تقسیم شده‌اند و بر اساس این سهام ، واحد‌ها با شرایط خاص خود به فروش می‌رسند . تاکنون برخی از این برج‌ها تکمیل شده و به صورت متری به فروش می‌رسند .

اگر قصد خرید یا فروش واحد‌های سهم ویژه را دارید به مشاور املاک آسمان هوم مراجعه کنید ، کارشناسان ما با صفر تا صد این برج‌ها آشنایی دارند و به شما در خرید و فروش کمک خواهند کرد .

سهام ویژه پروژه پهنه b ، ۷۰ متری بوده که بر خلاف سایر سهام‌ها برای مشاعات باید مبلغ کمتری پرداخت نمایند ، هر گونه انتقال سهم و خرید واحد‌ها محدودیتی ندارد . در زمان خرید سهم حتما به یک دفتر املاک رسمی و معتبر برای انعقاد مبایعه نامه مراجعه نمایید و سایر کار‌ها را پس از ثبت مبایعه نامه باید در دفتر تعاونی انجام دهید .


زمان تحویل برج‌های پهنه b

برج‌های پروژه پهنه b توسط یکی از شرکت‌های سازنده معتبر و مجرب در حال احداث می‌باشد . این شرکت چندین برج را در حال احداث دارد و تا به حال واحد‌های برج G را در زمان وعده داده شده ، به خریداران تحویل نموده است . خریداران واحد‌های برج B را در اواخر سال ۱۴۰۱ دریافت می‌کنند و زمان تحویل مابقی برج‌ها در سال ۱۴۰۴ تخمین زده شده است .

از آنجایی که این برج‌ها با اسکلت فلزی در حال احداث هستند ، ساخت آنها به سرعت پیش ‌می‌رود و در زمان وعده داده شده به مشتری تحویل داده می‌شوند . پس با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر بازار با سرمایه ‌گذاری در هر یک از این واحد‌ها ، علاوه بر تحویل به موقع شاهد رشد روزافزون آنها نیز خواهید بود .


قیمت برج‌های پهنه b

همانگونه که در مطالب بالا نیز عنوان کردیم، تمام برج‌های پروژه پهنه b به غیر از برج‌های G۱ و G۳ که به خریداران تحویل داده شده‌اند به صورت متری و بر اساس قیمت به روز شهرک چیتگر به فروش می‌رسند .

قیمت مابقی برج‌ها که هنوز در حال ساخت هستند بر اساس ویو ، جهت واحد ، متراژ و طبقه آن و زمان تحویل تعیین می‌گردد . در زمان خرید باید تمام اقساطی که فروشنده تا به حال پرداخت نموده به علاوه سود او را پرداخت کنید و مسئول تسویه حساب ملک تا روز تحویل شما هستید .

نمی‌توان برای واحد‌های این پهنه قیمت معینی را در نظر گرفت ؛ علاوه بر نوسان قیمت بازار مسکن ، هر واحدی که زودتر تحویل داده شود نیز با مبلغ گرانتری از سایر واحد‌ها فروخته خواهد شد .

امکانات پروژه پهنه b

سازندگان پروژه پروژه پهنه b برای رفاه حال ساکنین این برج‌ها امکانات زیادی را در دست احداث دارند که این پهنه را همانند یک شهر کوچک خواهد کرد و ساکنین آن در پیرامون خود به همه امکاناتي دسترسی خواهند داشت .

از امکانات این پروژه می‌توان به سالن اجتماعات و ورزشی در هر برج ، سیستم اعلام حریق ، ۱۰ لاین آسانسور هر ضلع به ۵ لاین مجهز است ، سیستم دوربین امنیتی و مانیتورینگ ، پارکینگ اختصاصی، انباری اختصاصی ، فضای سبز و پارک کودکان می‌باشد .

 

در پایان

در این مقاله شما را با پروژه پروژه پهنه b شهرک آینده دار و خوش آب و هوای چیتگر آشنا نمودیم . اغلب برج‌های این پروژه رو به اتمام است و یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری می باشد .

منطقه چیتگر به دلیل دسترسی عالی ، دور بودن از آلودگی و هیاهو مورد توجه بسیاری از پایتخت نشینان قرار گرفته و افراد زیادی در حال سرمایه‌گذاری روی پروژه‌های این منطقه هستند .

بهتر است فرصت را از دست ندهید و با کمک مشاورین املاک آسمان هوم یک سرمایه‌گذاری پر سود و آینده ‌دار را برای خود رقم بزنید .

تیم املاک آسمان هوم ، از معتبرترین دفاتر املاک در منطقه ۲۲ تهران بوده و با تمام جزئیات خرید ، فروش و سهام‌‌های برج‌های این منطقه آشناست . اگر هر گونه سوالی راجع به واحدهای این پروژه عظیم دارید ، با کارشناسان ما تماس بگیرید یا برای ما پیغام بگذارید .

نمایش بیشتر

جدول امکانات

پارکینگ: طبقه آسانسور:
انباری به ازای واحد: اسپیلت
پکیج بالکن
تراس لابی
اعلام حریق دوربین مدار بسته
آنتن مرکزی سالن اجتماعات
هلی پد استخر
سونا جکوزی
نگهبان کارواش
شوتینگ جارو برقی مرکزی

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-44740207

آپارتمان های فروشی این پروژه


همه نظرها:

همه نظرها

پروه پهنه b

شما به این پروژه چه امتیازی میدهید؟

لطفا با نظرات خود ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید

نام

نام خانوادگی

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید