هواپیمایی آسمان

تعاونی: کارکنان هواپیمایی آسمان

پیشرفت

%

شروع پروژه:

پایان پروژه:

وضعیت سند:تعاونی

نوع سازه:

پروژه هواپیمایی آسمان

پروژه هواپیمایی آسمان در محله خوش آب و هوای کوهک است . این بنای زیبا از جمله مجتمع های جدید تهران محسوب می شود ، که نمای آن رو زیبایی های طبیعی منطقه کوهستانی تهران را به رخ می کشد .

با وجود آلودگی های هوا و ترافیک های عذاب آور در تهران ، اکثر مردم از زندگی در پایتخت گریزان شدند . برج هواپیمایی آسمان نه تنها در محیطی پاک قرار دارد ، بلکه در قطب تجاری _ گردشگری منطقه 22 تهران واقع شده است .

در ادامه مبحث به صورت کلی درباره خصوصیات و مزایای این پروژه توضیح داده ایم ، با ما همراه شوید .

خرید پروژه هواپیمایی آسمان

خرید پروژه هواپیمایی آسمان برای تمامی اقشار جامعه امکان پذیر است . این برج 24 طبقه ای یک سازه ساختمانی ساده و معمولی نیست ، بلکه بسیار ایمن و‌ مقاوم می باشد .

از این رو حتی در شرایط بد جوی نیز از ساکنین مجتمع محافظت می کند . موقعیت مکانی بکر ، آب و هوایی پاک و امکانات بسیار باعث جذب افراد به زندگی در برج هواپیمایی آسمان شده است .

جهت خرید واحد در این مجتمع بایستی از طریق تعاونی مسکن کارکنان هواپیمایی آسمان اقدام نمایید . شرایط خرید در این تعاونی برای تمامی افراد برابر می باشد .

بنابراین تا زمانی که مجتمع تکمیل نشده است ، از طریق تعاونی خرید خود را به ثبت برسانید . البته امکان اجاره واحد ها نیز وجود دارد .

اگر توان و وسع خرید واحد های پروژه هواپیمایی آسمان را ندارید ، یکی از گزینه های پیش روی شما ، اجازه ملک است . با بهره گیری از این گزینه می توانید در بازه معینی از سال در منطقه 22 تهران سکونت داشته باشید .

پروژه هواپیمایی آسمان در چه مرحله ای است ؟

پروژه هواپیمایی آسمان از سازه های ساختمانی برتر در پایتخت می باشد . این مجتمع علاوه بر موقعیت جغرافیایی بکر از لحاظ طراحی و مقاومت نیز منحصر به فرد است .

تعاونی مسکن کارکنان هواپیمایی آسمان در طراحی و ساخت مجتمع مطابق با آخرین تغییرات روز صنعت پیش می روند . سازه نهایی هواپیمایی آسمان ، فوق العاده است . بر همین سبب حتی در سطح جهانی نیز جزو ده مجتمع مسکونی برتر به حساب می آید .

هم اکنون این بنای زیبا تکمیل شده است . امکانات رفاهی و شغلی با محله زندگی شما ارتباط مستقیم دارد . اگر طالب یک زندگی راحت هستید ، برج هواپیمایی آسمان بهترین گزینه است .

پروژه هواپیمایی آسمان چه موقع تحویل داده می‌ شود ؟

همانطور که در مطالب پیش نیز اشاره شد ، فرآیند ساخت و ساز پروژه هواپیمایی آسمان در سال 1401 به پایان رسید . این سازه ساختمانی هم اکنون آماده میزبانی از مردم است .

خریداران عزیز می توانند پس از عهد قرارداد فروش واحد ها ، ‌پس از گذر بازه ای دو هفته ای در مجتمع سکونت یابند . زندگی در این ساختمان ، آرزوی اکثر شهروندان تهرانی است .

با اقامت در این مجتمع شما از آلودگی‌ های تهران دور می شوید و در محله ای پاک و خوش آب و هوا زندگی خود را از نو شروع می کنید .

اگر زمان برای تان مهم و با اهمیت است ، این مجتمع برای زندگی دائمی و موقت شما بهترین انتخاب می باشد . واحد های هواپیمایی آسمان پس از بازه ای دو هفته ای به خریداران تحویل داده می‌ شود .

مشخصات پروژه هواپیمایی آسمان

پروژه هواپیمایی آسمان ، یک ساختمان 24 طبقه ای می باشد ، که از 20 طبقه مثبت و 4 طبقه ) پارکینگ ، لابی و انباری ) تشکیل شده است .

این بنای مسکونی از طراحی مدرنی برخوردار می باشد . به همین خاطر حتی از فواصل دور نیز نگاه رهگذران را به خود جلب می کند .

در هر طبقه از این برج ، 6 واحد مسکونی مبله در تیپ های 80 الی 120 متری وجود دارد . همچنین برای هر واحد ، دو یا سه اتاق خواب طراحی شده است .

تعاونی برای راحتی بیشتر ساکنین مجتمع چندین لاین آسانسور نفربر و بالابر قرار دادند . از این رو در هنگام اسباب کشی به خاطر پله ها ، اذیت نمی شوید .

امکانات پروژه هواپیمایی آسمان

امکانات پروژه هواپیمایی آسمان مختلف و متعدد است . این برج 24 طبقه ای راحتی و آسایش را برای ساکنین خود به همراه می آورید ، چراکه حتی برای اوقات فراغت و سلامت آنان ، امکاناتی تدارک دیده اند .

فضای سبز اختصاصی از مهم ترین امکانات این برج محسوب می شود . در این قسمت می توانید از سرگرمی هایی مثل پیاده روی و دوچرخه سواری لذت ببرید .

از دیگر امکانات این برج که بر راحتی و آرامش ساکنین مجتمع می افزاید ، می توان به :

1.     سالن ورزشی

2.     اطفای حریق

3.     شوتینگ زباله

4.     برق اضطراری

5.     سالن اجتماعات

6.     و ...

حدود قیمت یا امتیاز خرید پروژه هواپیمایی آسمان

پروژه هواپیمایی آسمان نیز یکی از فرصت های ثروتمندان جهت سرمایه گذاری در صنعت ساختمان سازی است . این سازه ساختمانی با این که به صورت متری به فروش می رسد ، اما هزینه ای به عنوان امتیاز خرید بر واحد های آن افزوده می شود .

امتیاز خرید ، سود تعاونی های سازنده است . آنان ، این هزینه را با سرمایه داران به اشتراک می گذارند . اگر شما به عنوان سرمایه گذار در پروژه هواپیمایی آسمان مشارکت داشته باشید ، در آینده از فروش هر واحد ، سود کلانی به دست می آورید .

دسترسی پروژه هواپیمایی آسمان چگونه است ؟

دسترسی پروژه هواپیمایی آسمان به نقاط مختلف تهران بزرگ فوق العاده است . این مجتمع مسکونی در بلوار کوهک قرار دارد .

این بلوار شاید به نسبت دیگر شاهراه های استان کوچک تر باشد ، اما یکی از مسیر های طلایی در منطقه 22 تهران است . با اقامت در این مجتمع به مناطق طبیعی ، تاریخی و گردشگری متعددی دسترسی دارید .

با زندگی در ابر برج هلی کوهک تهران می توانید در اوقات فراغت به خصوص در روز های تعطیل از دریاچه چیتگر ، باغ گیاه شناسی ملی بازدید کنید .همچنین امکان گردش در مجتمع تجاری ایرانمال نیز برای شما وجود دارد .

چگونگی خرید پروژه هواپیمایی آسمان

خرید پروژه هواپیمایی آسمان راحت و راحت است . مسئولیت خرید و فروش واحد ها با تعاونی مسکن کارکنان هواپیمایی آسمان می باشد .

هیچ یک از شرکت ها و موسسات خدماتی در حوزه خرید و فروش مسکن به جزء تعاونی سازنده ، حق فروش واحد های این مجتمع را ندارد .

از این رو حتی اگر شرایط فروش آسان تری به شما پیشنهاد شد ، مطمئنا امری غیرقانونی و کلاهبرداری است . بنابراین فریب سایر شرکت های خدماتی را نخورید .

واحد ها در این مجتمع به صورت متری و نقدی به فروش می رسد . پس از عهد قرارداد ، پرداخت کل هزینه فروش الزامی و ضروری است .

شرایط خرید پروژه هواپیمایی آسمان

خرید پروژه هواپیمایی آسمان به صورت نقدی و متری انجام می شود . در اوضاع اقتصادی امروز ، مردم نمی توانند هزینه واحد ها کامل پرداخت کنند .

از این رو غالبا به صورت اقساطی مسکن می خرند . تعاونی جهت راحتی بیشتر مردم در خرید ملک ، وام های کم بهره برای مشتریان اختصاص داد .

مشتریان با بهره گیری از این آیتم می توانند به صورت اقساطی ، هزینه واحد را پرداخت نمایند . ساکنین مجتمع هواپیمایی آسمان از تمام گروه های جامعه هستند .

به همین خاطر ، محیط آن همیشه شاد و مفرح بخش است . اگر خواستار یک زندگی آرام و شیرین هستید ، این مجتمع بهترین گزینه می باشد .

سخن پایانی

آسمان هوم یکی از بزرگ ترین مشاوران املاک در دنیای مجازی است . با مراجعه به وب سایت اینترنتی موسسه ، می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان ما ارتباط برقرار سازید .

نمایش بیشتر

جدول امکانات

پارکینگ: طبقه آسانسور:
انباری به ازای واحد: اسپیلت
پکیج بالکن
تراس لابی
اعلام حریق دوربین مدار بسته
آنتن مرکزی سالن اجتماعات
هلی پد استخر
سونا جکوزی
نگهبان کارواش
شوتینگ جارو برقی مرکزی

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-44740207


همه نظرها:

همه نظرها

پروه هواپیمایی آسمان

شما به این پروژه چه امتیازی میدهید؟

لطفا با نظرات خود ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید

نام

نام خانوادگی

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید