ستایش ۱

تعاونی: سپهر ستایش مهر

پیشرفت

%

شروع پروژه:

پایان پروژه:

وضعیت سند:تعاونی

نوع سازه:

پروژه ستایش ۱

گوشه به گوشه منطقه ۲۲ تهران برج ها و آسمان خراش های مختلف ، احداث شده است . پروژه ستایش ۱ یکی از برج های فوق العاده شیک و جذاب این منطقه بوده ، که توسط تعاونی سپهر ستایش مهر در حال احداث است .

این پروژه فوق العاده ، در غرب دریاچه چیتگر و شهرک مروارید شهر قرار گرفته است ‌، این منطقه به دلیل رشد چشمگیری که در سال‌های آتی خواهد داشت ، برای سرمایه‌گذاری نیز گزینه فوق العاده می باشد ‌و تنها با سودآوری همراه بوده و هیچ گونه ریسکی به همراه ندارد .

به همین دلیل مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته ، که با اهداف گوناگون در جستجوی خرید واحد ها و املاک در نزدیکی دریاچه چیتگر هستند .

خرید پروژه ستایش ۱ در منطقه ۲۲ تهران

پروژه ستایش ۱ در سال ۱۴۰۰ کلید خورده و در حال حاضر تنها امکان پیش فروش واحدهای آن فراهم شده است . آینده درخشانی در انتظار منطقه ۲۲ تهران است ، این منطقه از ازدحام و شلوغی پایتخت دور بوده و همچنین از آب و هوایی پاک و تمیز بهره مند می باشد ‌.

علاوه بر آن به یک سری مراکز تجاری و تفریحی نزدیک بوده و به یک منطقه توریستی تبدیل شده است . از این رو برای ساختمان سازی و سرمایه گذاری گزینه ایده آل خواهد بود ‌.

به همین خاطر پروژه ها و برج های متعددی در این منطقه در حال احداث و ساخت و ساز هستند ، یکی از برج های فوق العاده این منطقه پروژه ستایش ۱ بوده ، که با بهره مندی از جدیدترین و به روز ترین تکنیک های عمرانی در حال احداث می باشد ‌. این پروژه در غرب منطقه ۲۲ یعنی مروارید شهر واقع شده و از این رو به شاهراه‌های اصلی تهران متصل می باشد ‌.

این برج در نزدیکی مراکز تجاری تفریحی زیادی واقع شده و افرادی که از ازدحام و شلوغی شهر کلافه شده‌اند ، با خرید واحدی در این پروژه ، در یک منطقه آرام و دور از دغدغه ساکن خواهند شد . پیش از خرید این پروژه از دفتر تعاونی بهتر بوده ، برای دریافت خدمات مشاوره ای اقدام کنید .

پروژه ستایش ۱ در چه مرحله ای است ؟

این پروژه در حال حاضر مرحله گودبرداری را به پایان رسانده و وارد فازهای بعدی شده است . طبق برآوردهای اعلام شده از طرف تعاونی ، مرحله ی گود برداری تا تابستان ۱۴۰۱ گودبرداری تمام شده است ‌.

خوشبختانه تمام مراحل ساخت و ساز ، با کیفیت و دقت بسیار بالایی انجام می شوند و بر اساس برنامه ریزی مراحل یکی پس از دیگری بدون هیچ گونه عقب ماندگی طی می شوند . خوشبختانه سرعت پیشرفت ساخت و ساز قابل قبول است .

پروژه ستایش ۱ کی تحویل داده می شود ؟

تعاونی سپهر ستایش مهر تا پایان سال ۱۴۰۴ پروژه ستایش ۱ به پایان می رسد و به خریداران تحویل داده خواهد شد .

مشخصات پروژه ستایش ۱

پروژه ستایش ۱ مطابق با استانداردهای تعریف شده ، در ساختمان سازی در حال احداث می باشد . بر اساس طراحی اولیه این پروژه ، اطلاعاتی در خصوص آن منتشر شده است ، این پروژه از یک برج با ۲۲ طبقه تشکیل شده که در هر طبقه حدود ۱۰۰ واحد مسکونی وجود دارد .

این طبقات به ترتیب به یک لابی ، ۳ پارکینگ و انباری و ۱۸ طبقه مسکونی تخصیص یافته است . گفته می‌شود که متراژ واحدها اختلاف زیادی با هم ندارند و میانگین متراژ آن ها ۱۴۰ متر مربع است . این پروژه جزوه برج های لاکچری و ویژه مروارید شهر خواهد بود ، چرا که از مصالح ویژه همچون ؛ سنگ تراورتن ، سنگ گرانیت ، سنگ چینی و سرامیک درجه یک برای ساخت آن استفاده شده است ‌.

تعاونی سپهر ستایش مهر سابقه درخشانی داشته و پروژه‌های فوق‌العاده‌ای را در این منطقه احداث کرده است . با توجه به متریال مرغوبی که برای احداث پروژه ستایش ۱ مورد استفاده قرار گرفته است ، از ایمنی استحکام بسیار بالایی در برابر زلزله و سایر عوامل محیطی بهره مند خواهد بود و متقاضیان جهت سکونت در این پروژه هیچ نگرانی نخواهند داشت .

امکانات پروژه ستایش ۱

پروژه ستایش ۱ دارای امکانات متعددی است ، این امکانات باعث شده تا سکونت در این برج به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی انجام شود و در مقابل همین امکانات سبب افزایش قیمت تعیین شده برای این پروژه می شود و سرمایه گذاری را منافع بیشتری مواجه خواهد کرد . در ادامه این امکانات را بررسی می کنیم ؛

·        نمازخانه

·        خشکشویی

·        راه پله اضطراری

·        پارکینگ مهمان

·        دوربین مدار بسته

·        آنتن مرکزی

·        اینترنت WIFI

·        روف گاردن

·        آسانسور حمل بار

·        آسانسور نفر بر

·        سیستم کنترل تردد هوشمند

·        شوتینگ زباله

·        سالن همایش

·        پنجره دو جداره

·        سونا

·        جکوزی

·        درب ضد سرقت

·        مسیر رفت و آمد معلولین

·        سالن ورزشی

·        پارکینگ و انباری اختصاصی

·        سیستم اعلان و اطفاء حریق

·        و .....

با توجه به این که پروژه ستایش ۱ جزو پروژه‌های لوکس منطقه ۲۲ تهران قرار می گیرد ، لازم بوده تا از امکانات رفاهی متعددی بهره مند شود ، که به آن ها اشاره کردیم ‌.

دسترسی پروژه ستایش ۱

پروژه ستایش ۱ دسترسی های فوق‌العاده‌ای داشته و به شاه راه ها و مسیرهای اصلی تهران بزرگ مرتبط می‌شود و به همین دلیل جابجایی و دسترسی به شهر به راحتی و بدون مشکل فراهم خواهد شد . این پروژه به بزرگراه های آزادگان ، حکیم خرازی ، شهید همدانی ، فتح ، شهید لشکری و همت مرتبط است .

به همین ترتیب بدون صرف زمان زیادی می توان از نقطه ای به نقطه دیگر در تهران بزرگ جابجا شد . دسترسی به مکان های تفریحی و تجاری همچون ؛ ایران مال ، مجتمع بام لند ، پارک جنگلی چیتگر ، باغ گیاه شناسی ، دریاچه چیتگر و آبشار تهران نیز از دیگر دسترسی ها و آیتم های مثبت پروژه ستایش ۱ است .

همچنین نزدیکی به شبکه حمل و نقل عمومی ، مراکز درمانی ، داروخانه و از همه مهم تر مترو باعث شده ، تا شهروندان و ساکنان منطقه ۲۲تهران بدون هیچ گونه مشکل و سختی از خدمات عمومی بهره مند شوند ‌. تمام این دسترسی ها سبب شده ، تا این پروژه مورد توجه بسیاری از افراد برای سکونت و سرمایه گذاری قرار بگیرد .

خرید امتیاز پروژه ستایش ۱

با توجه به این نکته که پروژه ستایش ۱ در حال احداث می باشد ، تنها امکان خرید امتیاز این پروژه فراهم شده است ، اما متقاضیان باید بدانند که برای خرید این پروژه یک سری قوانین و شرایط خاص وجود دارد .

در واقع واحدهای پروژه مذکور به صورت سهامی عرضه شده و متقاضیان می توانند ، با حداقل موجودی با خرید سهام ۳ دانگی یا ۷۰ متر وارد سرمایه گذاری شوند . افرادی که خواهان خرید یک واحد کامل و یا به عبارتی خرید شش دانگ می باشند ، لازم بوده تا دو سهام سه دانگ را خریداری نمایند .

این امر باعث شده ، تا افرادی که بودجه آن ها به یک واحد کامل نمی رسد ، نیز قادر به خرید امتیاز پروژه ستایش ۱ باشند و از قبل آن به درآمد قابل قبولی برسد و در یک سرمایه گذاری بزرگ شرکت کنند . به همین دلیل ما این پروژه را بستری فوق‌العاده برای سرمایه‌گذاری و سکونت می دانیم .

کلام آخر

پروژه ستایش ۱ توسط تعاونی سپهر ستایش مهر در حال احداث ساخت و ساز می باشد ، این پروژه طبق برآوردها تا سال ۱۴۰۴ تحویل داده می شود و هم اکنون شاهد خرید امتیاز آن توسط متقاضیان مختلف می باشیم . این پروژه آینده ای روشن داشته و خرید امتیاز آن از نظر اقتصادی کاملا سودآور خواهد بود .

برای این امر لازم بوده ، تا حتما به مجموعه آسمان هوم مراجعه کنید . در این مجموعه شما به صورت حرفه‌ای و تخصصی مشاوره های لازم را دریافت می‌کنید و به واسطه راهنمایی های ارائه شده ، در این پیمان بزرگ مشارکت خواهید داشت .

نمایش بیشتر

جدول امکانات

پارکینگ: طبقه آسانسور:
انباری به ازای واحد: اسپیلت
پکیج بالکن
تراس لابی
اعلام حریق دوربین مدار بسته
آنتن مرکزی سالن اجتماعات
هلی پد استخر
سونا جکوزی
نگهبان کارواش
شوتینگ جارو برقی مرکزی

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-44740207


همه نظرها:

همه نظرها

پروه ستایش ۱

شما به این پروژه چه امتیازی میدهید؟

لطفا با نظرات خود ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید

نام

نام خانوادگی

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید