پروژه بقیه الله ۵

تعاونی: اریکه پارسیان

پیشرفت

%

شروع پروژه:

پایان پروژه:

وضعیت سند:تعاونی

نوع سازه:

پروژه بقیه الله ۵

پروژه بقیه الله ۵ یا پروژه ونوس هوم لند از جمله برج های ویژه ای است ، که در حوالی دریاچه چیتگر در حال احداث می باشد . لوکیشن ویژه‌ای برای این پروژه در نظر گرفته شده است ، که از نظر آب و هوایی فوق العاده می باشد . زندگی و سرمایه گذاری در تبن منطقه تنها با سود و منفعت همراه خواهد بود .

تعاونی اریکه پارسیان مدت زمان بسیاری است ، که در زمینه ساخت و ساز در منطقه ۲۲ تهران فعالیت می کند . تمامی پروژه های این تعاونی و موفقیت به سرانجام رسیده اند و کاملاً استاندارد و درجه یک هستند ، اگر هدف شما یافتن یکی از لوکیشن های خاص منطقه ۲۲ جهت سرمایه گذاری و زندگی است ، حتماً این پروژه را مد نظر قرار دهید .

خرید پروژه بقیه الله ۵ در منطقه ۲۲ تهران

با توجه به ویژگی های بسیار زیادی که پروژه بقیه الله ۵ دارد ، افراد زیادی خواهان خرید این پروژه و سرمایه گذاری در آن هستند . در حال حاضر این پروژه به مرحله نهایی نرسیده و به عبارتی در حال ساخت است .

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به دفتر تعاونی اریکه پارسیان ، اقدام به پیش خرید پروژه بقیه الله ۵ نمایند ، شک نداشته باشید که این پروژه در سال‌های آینده با موفقیت چشمگیری مواجه خواهد شد و از نظر مالی و اقتصادی پیشرفت زیادی می‌کند . چرا که در نقطه خاصی از حوالی دریاچه چیتگر قرار گرفته و برای زندگی سرمایه گذاری بی نظیر است .

بسیاری از افراد هدفشان از خرید این پروژه ها زندگی و خانه دار شدن بوده ، که صد البته با وجود چنین پروژه هایی در منطقه ۲۲ این آرزو شدنی است . اما افراد دیگری هم هستند که با هدف سرمایه گذاری و خرید و فروش واحدها در این پروژه خواهان کسب ثروت هستند ، این امر نیز به بهترین نحو ممکن امکان‌پذیر خواهد بود .

چرا که با توجه به آینده درخشانی که این پروژه دارد ، برای سرمایه گذاری نیز فوق العاده خواهد بود . اما لازم بوده ، تا حتماً پیش از هر اقدامی مشاوره لازم را در خصوص این املاک دریافت نمایید .

پروژه بقیه الله ۵ در چه مرحله ای است ؟

طبق گزارشاتی که از سمت تعاونی اریکه پارسیان ارسال شده است ، پروژه بقیه الله ۵ در مرحله گودبرداری می باشد . با توجه به این که با یک آسمان خراش مواجه هستیم ، لازم بوده تا فونداسیون قوی برای این پروژه طراحی شود ، از این رو گودبرداری در زمان طولانی تری انجام شده و فونداسیون و پی ریزی با بهره مندی از استانداردهای ساختمان سازی در حال انجام است .

پروژه بقیه الله ۵ کی تحویل داده می شود ؟

طبق برآورد هایی که تعاونی ارائه نموده است ، پروژه بقیه الله ۵ تا حدود چهار سال آینده تحویل داده می شود . البته با توجه به سابقه درخشانی که این تعاونی در ساخت و ساز دارد ، امکان تحویل پیش از موعد نیز وجود داشته و قطعاً با سرعت بیشتری ساخت و سازها ادامه خواهند یافت .

علاوه بر آن به جهت کنترل هزینه ها و به حداقل رساندن بهای تمام شده این پیمان ، تعاونی در نظر دارد ، تا در زمان کوتاهتری این پروژه را به سرانجام برساند .

مشخصات پروژه بقیه الله ۵

پروژه بقیه الله ۵ یا همان پروژه ونوس هوم لند که توسط تعاونی اریکه پارسیان در حال ساخت و ساز است ، دارای مشخصات ویژه‌ای است . همان طور که می‌دانید پروژه بقیه الله در نسخه های دیگری نیز احداث شده ، که هر کدام ویژگی‌های بارز خود را دارند .

این پروژه نیز از یک بلوک با ۲۵ طبقه تشکیل شده ، که یک طبقه آن به لابی ، سه طبقه آن به پارکینگ و انباری و ۲۱ طبقه آن را واحدهای مسکونی تشکیل داده است . زیربنایی این پروژه ۵۵۰۰ متر مربع بوده و حدود ۱۷۵ واحد مسکونی در در این پروژه وجود دارد متراژ واحدها به ۹۵ ، ۱۱۲ ، ۱۱۵ ، ۱۱۸ و ۱۳۸ متر مربع تخصیص می یابد .

تمامی واحدها دو خواب و یا سه خواب می باشند ، از این رو خانواده های دارای فرزند به راحتی می‌توانند در یک از این واحدها زندگی کنند . این پروژه دارای چشم انداز های ابدی بوده و از چهار طرف ویو دارد ، بدای واحدهای پنت هاوس نیز شاهد چشم‌انداز کوه هستیم ، که سبب زیباتر شدن هر چه بیشتر پروژه شده است .

با توجه به مشخصاتی که برای پروژه بقیه الله ۵ ذکر شد ، این پروژه قطعاً در آینده با تقاضای زیادی مواجه می شود و افراد خواهان سکونت و زندگی در آن هستند . صد البته سرمایه‌گذاری در این پروژه نیز تا میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت .


امکانات پروژه بقیه الله ۵

پروژه بقیه الله ۵ مطابق با تکنولوژی و فناوری های روز دنیا طراحی شده است و در آن امکانات ویژه ای وجود دارد ، تا ساکنین به راحتی بتوانند نیازهای خود را پاسخگو باشند . موارد زیر همگی به عنوان امکانات این پروژه به شمار می آید ؛

·        سالن ورزشی

·        سونا و جکوزی

·        سیستم تهویه

·        سیستم کنترل تردد هوشمند

·        مسیر رفت و آمد معلولین

·        سیستم اعلان و اطفاء حریق

·        درب ضد سرقت

·        پنجره دو جداره

·        پارکینگ و انباری اختصاصی

·        سالن همایشات

·        شوتینگ زباله

·        خانه کودک

·        آسانسور حمل بار

·        آسانسور نفر بر

·        سیستم سرمایشی و گرمایشی مدرن

·        و ....

امکانات رفاهی پروژه بقیه الله ۵ باعث شده ، تا به یک مکان ویژه جهت زندگی تبدیل شود و تمامی نیازهای افراد جهت زندگی در یک آپارتمان به بهترین نحو ممکن تامین شود .

دسترسی پروژه بقیه الله ۵

همان طور که اشاره شد ، پروژه بقیه الله ۵ در بلوار شهید اردستانی واقع شده است . از این رو به اتوبان های متعددی راه داشته و برای رسیدن به نقاط مختلف شهر مسیریابی کوتاه تری دارد . این پروژه به اتوبان شهید خرازی ، اتوبان شهید لشگری ، اتوبان شهید همدانی و اتوبان فتح راه دارد .

علاوه بر آن یک فاصله کوتاه با دریاچه چیتگر داشته و در کوتاهترین زمان ممکن می توان وارد یک مرکز تفریحی و توریستی شد . علاوه بر آن مترو و شبکه حمل و نقل عمومی نیز فاصله اندکی با این پروژه دارد و افراد به راحتی می توانند در زمان کوتاهی در شهر جابجا شود .

علاوه بر آن مراکز درمانی و داروخانه های مختلف نیز از این پروژه دور نیست و مسافت کمی با سایر مراکز تفریحی و تجاری دارد . دسترسی های ویژه پروژه بقیه الله ۵ باعث شده ، تا این پروژه به عنوان یکی از بهترین لوکیشن ها در منطقه ۲۲ تهران تبدیل شود ‌.

شرایط خرید پروژه بقیه الله ۵

اگر خواهان خرید پروژه بقیه الله ۵ توجه داشته باشید ، که این پروژه دارای شرایط ویژه است و تعاونی بر اساس برآوردهای انجام شده ، قیمت های خاصی را برای واحدهای خود در نظر گرفته است . نمی توان قیمت ثابتی را برای هر کدام از واحدهای این پروژه بیان کرد ، چرا که متراژ آنها با همدیگر متفاوت بوده و طبق فاکتورهای دیگری تعیین خواهد شد .

برای خرید این پروژه همان طور که اشاره شد ، لازم بوده ، حتماً با دفتر تعاونی ارتباط برقرار کنید . اما پیش از هر اقدامی بایستی با مراجعه به آسمان هوم اطلاعات لازم و مفید و در خصوص این پروژه کسب کنید و پس از دریافت خدمات مشاوره‌ای پروژه مد نظر خود را خریداری نمایید .

دریافت خدمات مشاوره به شما کمک می کند ، تا مطابق با بودجه خود اقدام کنید و وارد یک سرمایه گذاری ویژه و منحصر به فرد شوید .

کلام آخر

پروژه بقیه الله ۵ در نقطه‌ای خاص از بلوار شهید اردستانی واقع شده و از ویو ابدی بهره مند است . قرارگیری در این منطقه به معنای بهره مندی از آب و هوایی پاک می باشد ، اگر از دست آلودگی های تهران بزرگ خسته شده اید ، می توانید به چیتگر و برج های اطراف آن پناه ببرید .

با توجه به این که پنجره های این ساختمان دوجداره می باشد ، سر و صدا و آلودگی صوتی نیز مزاحم ساکنین پروژه و برج نخواهد شد . برای دریافت اطلاعات به روز در خصوص این پروژه می توانید به مجموعه آسمان هوم مراجعه کنید و اطلاعات لازم را در خصوص پروژه بقیه الله ۵ کسب نمایید .

نمایش بیشتر

جدول امکانات

پارکینگ: طبقه آسانسور:
انباری به ازای واحد: اسپیلت
پکیج بالکن
تراس لابی
اعلام حریق دوربین مدار بسته
آنتن مرکزی سالن اجتماعات
هلی پد استخر
سونا جکوزی
نگهبان کارواش
شوتینگ جارو برقی مرکزی

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-44740207


همه نظرها:

همه نظرها

پروه پروژه بقیه الله ۵

شما به این پروژه چه امتیازی میدهید؟

لطفا با نظرات خود ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید

نام

نام خانوادگی

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید