بقیه الله ۴

تعاونی: اریکه پارسیان

پیشرفت

%

شروع پروژه:

پایان پروژه:

وضعیت سند:تعاونی

نوع سازه:

پروژه بقیه الله ۴

در حال حاضر با شنیدن نام دریاچه چیتگر ، برج ها و پروژه های این منطقه تداعی می شود . پروژه بقیه الله ۴ نیز یکی دیگر از برج های در حال احداث این منطقه بوده ، که از همه نظر فوق العاده است .

تعاونی اریکه پارسیان یکی از بهترین و بزرگترین تعاونی هایی است ، که در منطقه ۲۲ تهران در حال ساخت و ساز برج های متعدد می باشد و فاز های متعددی از پروژه بقیه الله را احداث نموده است . قطعاً این پروژه نیز یکی از درخشان ترین برج ها در سابقه این تعاونی خواهد بود .

خرید پروژه بقیه الله ۴ در منطقه ۲۲

آب و هوای آلوده تهران بزرگ و همچنین شلوغی شهر باعث شده ، تا ساکنین کلان شهر ایران در جستجوی یک منطقه آرام و خوش آب و هوا جهت سکونت باشند ، خوشبختانه در منطقه ۲۲ تهران با وجود این که ساخت و سازهای بسیار زیادی رونق یافته است ، شاهد آرامش بیشتری هستیم و آلودگی در این منطقه تا حد زیادی کنترل شده است .

از این رو حوالی دریاچه چیتگر بستری منحصر به فرد جهت احداث برج ها و ساختمان های متعدد است . پروژه بقیه الله ۴ در منطقه ۲۲ تهران توسط آکادمی اریکه پارسیان احداث شده است و در حال حاضر پذیره نویسی آن انجام می شود . با توجه به قابلیت های بسیار زیادی که این پروژه دارد ، برای زندگی و صد البته سرمایه گذاری فوق العاده خواهد بود .

با توجه به رشد زیادی که از نظر اقتصادی و از نظر جغرافیایی این مناطق دارند ، می توان از دید بلند مدت به آن نگاه کرد و سرمایه گذاری در آن را پر از سود و منفعت دانست . برای هر اقدامی در خصوص خرید پروژه بقیه الله ۴ لازم بوده ، تا به یک مرکز مشاوره همچون آسمان هوم مراجعه کنید .

در این مجموعه هر آنچه که در رابطه با پروژه‌های دریاچه چیتگر لازم دارید ، فراهم بوده و در اختیار شما قرار خواهد گرفت . یکی از بهترین مراکز مشاوره املاک در حال حاضر مجموعه آسمان هوم می باشد .

مشخصات پروژه بقیه الله ۴

پروژه بقیه الله ۴ یکی از فازهای پروژه بقیه الله بوده ، که در شهرک مروارید احداث شده اند . اریکه پارسیان در رزومه ی خود این پروژه را داشته و با بهره مندی از جدید ترین و پیشرفته ترین متد ساختمان سازی ، آنان را احداث نموده است .

این پروژه از یک بلوک با بیش از ۲۵ طبقه تشکیل شده ، که این طبقات به لابی پارکینگ و انباری و همچنین واحدهای مسکونی تفکیک می شوند . تعداد واحدهای تعبیه شده در هر طبقه متغیر است و بر اساس متراژ واحدها افزایش و یا کاهش می یابد .

بهترین واحدهای این برج به پنت هاوس اختصاص می یابد ، معمولاً متراژ این واحد از بقیه بیشتر بوده و منظره همیشگی رو به کوه های سر به فلک کشیده البرز دارد . با این وجود شاهد ویو و منظره چهار طرفه برای این برج جذاب هستیم و تمامی ساکنین در واحدهای مختلف از این مزیت بهره مند هستند .

شهرک مروارید یکی از بهترین بخش های منطقه ۲۲ تهران بوده ، که از امکانات دسترسی و ویو فوق العاده برخوردار است . با توجه به این که پروژه بقیه الله ۴ نیز از جمله برج های این شهرک می باشد ، شاهد مزایای بسیار زیادی برای آن هستیم .

امکانات رفاهی پروژه بقیه الله ۴

یکی از فاکتورهای مد نظر متقاضیان برج ها ، امکانات رفاهی است . در واقع این آیتم می‌تواند به افزایش هزینه های پروژه نیز بیافزاید و قطعاً سرمایه گذاری را تحت تاثیر قرار دهد . خوشبختانه در پروژه بقیه الله ۴ یک سری امکانات رفاهی ویژه وجود داشته که آن را مکانی فوق العاده برای سکونت و سرمایه گذاری تبدیل کرده است .

در این پروژه شاهد شوتینگ ، زباله سیستم سرمایشی و گرمایشی ، سیستم اعلام و اطفاء حریق ، سالن همایشات ، سالن ورزشی و همچنین سونا جکوزی هستیم ‌. پارکینگ و انباری اختصاصی برای هر واحد وجود داشته و در کنار آن یک سیستم کنترل تردد هوشمند نیز طراحی شده است .

از جمله امکانات رفاهی این پروژه می توان به مسیر رفت و آمد معلولین به صورت کاملا استاندارد اشاره نمود . سیستم تهویه و خانه کودک نیز در این پروژه برای افزایش رفاه ساکنین طراحی شده است .

دسترسی پروژه بقیه الله ۴

شهرک مروارید به اتوبان های متعددی وصل بوده و به واسطه آن رفت و آمد در کلان شهر تهران به راحتی انجام می شود . با توجه به مختصات پروژه بقیه الله ۴ تمامی این دسترسی ها نیز برای این برج تعریف می شود ، آیتم های زیر همگی به عنوان دسترسی این پروژه شناخته می شود ؛

·        مراکز تجاری

·        مراکز تفریحی متعدد

·        مترو

·        ایستگاه های حمل و نقل عمومی

·        دریاچه شهدای خلیج فارس

·        اتوبان فتح

·        اتوبان شهید لشگری

·        اتوبان خرازی

·        اتوبان شهید لشگری

·        اتوبان شهید همدانی

·        پارک جنگلی چیتگر

·        مجتمع باملند

·        باغ گیاه شناسی

·        مجتمع ایرانمال

·        آبشار تهران

دسترسی پروژه بقیه الله ۴ به آیتم های بالا باعث شده ، تا ساکنین این برج باشکوه و لوکس به راحتی و بدون سختی در کوتاه ترین زمان ممکن در شهر جابجا شوند و قادر به تامین نیازهای خود باشد .

قیمت پروژه بقیه الله ۴

افرادی که خواهان خرید امتیاز پروژه بقیه الله ۴ هستند ، در رابطه با قیمت واحدهای این پروژه خواهان دریافت اطلاعات دقیق می باشند . با توجه به این که متراژ واحد ها متفاوت می باشد ، نمی توان یک قیمت ثابت را بیان کرد .

علاوه بر آن به دلیل تورم و شرایط اقتصادی که مدام با افزایش قیمت پروژه مواجه هستیم ، لازم بوده ، تا برای یافتن قیمت به روز پروژه ها حتماً با یک مرکز مشاوره املاک همچون آسمان هوم در ارتباط باشید و اطلاعات به روز جدید را از ایشان جویا شوید .

قطعا مراجعه به چنین مرکزی به شما کمک می‌کند ، تا متناسب با بودجه خود قادر به خرید یکی از واحدهای این پروژه باشید .

کلام آخر

پروژه بقیه الله ۴ پروژه های فوق العاده و لوکس منطقه ۲۲ تهران می باشد ، که توسط آکادمی اریکه پارسیان در حال احداث است . تمامی استاندارد های ساختمان سازی توسط این آکادمی رعایت شده و با یک ساختمان ایمن مواجه هستیم که در برابر عوامل محیطی مقاومت زیادی دارد و می توان به آن اعتماد نمود .

با توجه به این که این پروژه در شهرک مروارید قرار دارد ، از هیاهو و آلودگی های سطح شهر به دور بوده و یک لوکیشن فوق العاده برای سرمایه گذاری و صد البته زندگی است .

شما می توانید با مراجعه به مرکز مشاوره آسمان هوم اطلاعات جدیدتر و به روزی را در رابطه با پروژه بقیه الله ۴ کسب کنید و با دریافت مشاوره از این مرکز ، واحدی را در این پروژه خریداری نمایید .

نمایش بیشتر

جدول امکانات

پارکینگ: طبقه آسانسور:
انباری به ازای واحد: اسپیلت
پکیج بالکن
تراس لابی
اعلام حریق دوربین مدار بسته
آنتن مرکزی سالن اجتماعات
هلی پد استخر
سونا جکوزی
نگهبان کارواش
شوتینگ جارو برقی مرکزی

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-44740207


همه نظرها:

همه نظرها

پروه بقیه الله ۴

شما به این پروژه چه امتیازی میدهید؟

لطفا با نظرات خود ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید

نام

نام خانوادگی

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید