الماس بهداری

تعاونی: مسکن بهداری

پیشرفت

%

شروع پروژه:

پایان پروژه:

وضعیت سند:تعاونی

نوع سازه:

پروژه الماس بهداری

پروژه الماس بهداری از برترین برج های شهرک مروارید شهر تهران می باشد . این سازه ساختمانی از 30 طبقه زیبا و صد البته مجهز تشکیل شده است . با اقامت در این برج برای اولین باز ، زیبایی های طبیعی تهران و آسمان صاف آن را می بینید .

در شهرک مروارید شهر ، آلودگی هوا و معطلی پشت ترافیک های سنگین معنایی ندارد . اگر خواهان زندگی راحت بدون دغدغه بیماری های تنفسی در پایتخت داشته باشید ، برای اقامت موقت یا دائمی این پروژه بهترین گزینه است .

در ادامه مبحث به صورت کلی درباره خصوصیات و مزایای این مجتمع مسکونی توضیح می دهیم ، با ما همراه شوید .

خرید پروژه الماس بهداری در منطقه شهرک مروارید شهر

پروژه الماس بهداری از مجهز ترین مجتمع های مسکونی شهرک مروارید شهر است . به خاطر وجود صنایع بی شمار ، تهران نسبت به سایر نقاط ایران آلوده تر می باشد . هیچ یک از مردم این سرزمین نمی توانند تصور کنند که ، در این نقطه از کشور زیبایی و طبیعت بکر نیز دیده می شود .

برخلاف باور های اکثر مردم ، شهرک ساختمانی مروارید شهر در پایتخت گرفتار آلودگی های دست ساز انسان ها نشده است . شهردار تهران برای حفظ سلامت مردم در این منطقه به ساخت اماکن مسکونی متعددی پرداخت .

الماس بهداری نیز یکی از برترین و مدرن ترین سازه های ساختمانی در این بخش است . البته بایستی بدانید که این مجتمع زیر نظر یکی از ارگان های سپاه ساخته می شود ‌.

بر همین سبب سایر اقشار جامعه ، شانس کمی برای زندگی در این برج دارند . خرید برج الماس بهداری نقدی و متری است . نیرو های سپاهی کشور می توانند متناسب با بودجه‌ شان ، واحد دلخواه خود را از بین 30 طبقه مجتمع بیابند .

پروژه الماس بهداری در چه مرحله ای است ؟

پروژه الماس بهداری از مجتمع های مسکونی جدید در مروارید شهر تهران می باشد . این ابر برج از متریال های جدید صنعت ساخته شده است .

مهندسین تعاونی مسکن بهداری سپاه در طراحی و ساخت طبقه طبقه این مجتمع تابع اصول ایمنی و استاندارد بودند . از اندازه ها غافل نبودند .

بنای نهایی این برج حتی در سطح جهانی نیز تک و بی مانند است . ساخت و ساز برج الماس بهداری تمام شد . هم اکنون هر یک از واحد ها و طبقات این برج آماده پذیرایی از نیرو های سپاهی هستند .

پروژه الماس بهداری چه موقع تحویل داده می‌ شود ؟

قبل از این که نسبت به خرید ملک اقدامی انجام دهید ، حتما درباره زمان تحویل آن ، پرس و جو کنید . این پارامتر خرید شما در زمینه ملک و مسکن تحت تاثیر قرار می دهد .

اگر شما مستاجر باشید ، زمان تعیین کننده ، موقعیت ملک شما است . بدین خاطر همواره دنبال خانه هایی هستند ، که با متناسب با شرایط زندگی شما باشد .

از آن جایی که ساخت پروژه الماس بهداری تمام شده است ، واحد های این ملک نیز گزینه مناسب برای شما هست . این برج پس از دو هفته بعد از عهد قرارداد به صاحب خانه یا مستاجر تحویل داده می‌ شود .

اگر نمی توانید آلودگی های تهران را تحمل کنید و تنها به خاطر شغل تان در این شهر مانده اید ، به واحد های الماس بهداری اسباب کشی کنید .

مشخصات پروژه الماس بهداری

پروژه الماس بهداری ، یک شگفتی در صنعت ساختمان سازی است . این برج زیبا برای زندگی دائمی خانواده های سپاهی بهترین گزینه می باشد .

آنان می توانند در ابن برج 30 طبقه ای در نهایت آسایش و رفاه باشند . در طراحی این برج ، هیچ کوتاهی از سوی تعاونی سازنده دیده نمی شود .

گروه ساخت و ساز تعاونی مسکن بهداری سپاه ، تحت هر شرایطی رفاه نیرو های سپاهی را در نظر گرفتند . به همین خاطر حتی بهتر از برج های شخصی ساز است .

در این مجتمع مسکونی ، 25 طبقه مثبت و 5 طبقه منفی ( پارکینگ ، انباری و لابی ) وجود دارد . در هر طبقه 8 واحد در متراژ 137 الی 172 متری قرار گرفته است .

تعداد اتاق خواب های ابن برج دو یا سه تا می باشد . انتخاب این که واحد شما دارای چه امکاناتی است ، بر عهده شخص خریدار هست .

امکانات پروژه الماس بهداری

امکانات پروژه الماس بهداری ، مختلف و متعدد است . در این برج نهایت امکانات رفاهی در اختیار نیرو های سپاهی قرار می گیرد .

تعاونی بهداری سپاه ، سلامت و ایمنی افراد را الویت اصلی خود در نظر گرفته است . در طراحی این مجتمع ، فاکتور های متعددی مد نظر قرار گرفت .

یکی از این معیار ها ، فضای سبز اختصاصی برای پیاده روی و دوچرخه سواری ساکنین بود . فضای سبز تنها زیبایی مجتمع را تحت تاثیر قرار نمی دهد ، بلکه بر تصمیم خریداران نیز موثر است .

از دیگر امکاناتی که برج الماس بهداری را از سایر ابر برج های مروارید شهر متمایز می سازد ، مس توان به :

1.     پارکینگ

2.     سالن تشریفات

3.     شوتینگ زباله

4.     استخر ، سونا و جکوزی

5.     اتاق لباس شویی

6.     سالن ورزشی

7.     و ...

حدود قیمت یا امتیاز خرید پروژه الماس بهداری

امتیاز خرید ، هزینه ای است که بر کل واحد های پروژه الماس بهداری اضافه می شود و مشتریان موظف به پرداخت آن هستند . این امتیاز قابل فروش می باشد .

اگر به سرمایه گذاری و ملک و مسکن علاقه مندید ، در این برج سرمایه گذاری کنید . الماس بهداری شانس طلایی شما برای رسیدن به پول بیشتر است .

در اقتصاد امروز ، هر ثانیه بر نرخ فروش مسکن افزوده می شود . از این رو حتی اگر امروز واحد های مسکونی مجتمع به فروش نرسد ، در سال آینده شما ، سود خود را به دست می آورید .

بنابراین به جای این که تنها در بورس و طلا سرمایه گذاری کنید ، گزینه های بهتری مثل صنعت ساختمان سازی پیش روی شما قرار دارد .

با سرمایه گذاری در این بخش علاوه بر کسب درآمد بیشتر ، حق انحصاری زندگی در پروژه الماس بهداری را نیز به دست می آورید .

دسترسی پروژه الماس بهداری چگونه است ؟

پروژه الماس بهداری در موقعیت تجاری و جغرافیایی بکری از شهرک مروارید شهر واقع شده است . در این مجتمع تنها شما تنها از آلودگی‌ هوا دور نمی شوید ، بلکه در شرایط رفاهی و اقتصادی بی نظیری قرار می گیرید .

در این برج شما از امکانات شهر دور نمی شوید . از آن جایی که این برج نزدیک به شاهراه های اصلی تهران است ، می توانید برای رفت و آمد به شهر از اتوبوس و مترو بهره ببرید . همچنین در اوقات فراغت تان می توانید از مجتمع تجاری ایرانمال ، دریاچه چیتگر و باغ گیاه شناسی ملی دیدن کنید .

چگونگی خرید پروژه الماس بهداری

خرید و فروش پروژه الماس بهداری سخت نیست . تعاونی بزرگ بهداری سپاه برای این که نیرو های سپاهی را به زندگی در این برج زیبا تشویق کنند ، شرایط آسانی برای فروش وضع کردند .

با این که فروش واحد ها به صورت متری و نقدی است ، اما مشتریان می توانند با گرفتن وام های کم بهره از خود تعاونی ، نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نمایند .

البته الویت بندی در خرید واحد های پروژه الویت بندی های نظامی ، نیرو ها را محدود می سازد . بنابراین در خرید به این فاکتور ها اهمیت دهید ، تا در آینده به مشکلات حقوقی و مالی برخورد نکنید .

شرایط خرید پروژه الماس بهداری

شرایط خرید پروژه الماس بهداری آسان تر از تصور شما است . با این که اسما در این تعاونی ، واحد ها به صورت متری و نقدی به فروش می رسد ، اما در واقع مسکن بهداری سپاه با اختصاص وام ، هزینه واحد را قسط بندی می کند .

از این رو تمامی نیرو های سپاهی می توانند نسبت به خرید این محصول اقدام نمایند . در خرید مسکن ، حتما به بودجه خود توجه داشته باشید ، تا متناسب با آن هزینه کنید . بدین ترتیب در این اوضاع بد اقتصادی با مشکلات مالی نیز رو به رو نمی شوید .

سخن پایانی

آسمان هوم از باسابقه ترین مشاورین املاک اینترنتی در سطح کشور است که در خرید واحد های الماس بهداری به شما یاری می رساند . با مراجعه به وب سایت موسسه علاوه بر اطلاع از قیمت و امکانات مجتمع ، می توانید درباره شرایط خرید واحد ها نیز از کارشناسان ما پرس و جو کنید .

نمایش بیشتر

جدول امکانات

پارکینگ: طبقه آسانسور:
انباری به ازای واحد: اسپیلت
پکیج بالکن
تراس لابی
اعلام حریق دوربین مدار بسته
آنتن مرکزی سالن اجتماعات
هلی پد استخر
سونا جکوزی
نگهبان کارواش
شوتینگ جارو برقی مرکزی

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-44740207


همه نظرها:

همه نظرها

پروه الماس بهداری

شما به این پروژه چه امتیازی میدهید؟

لطفا با نظرات خود ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید

نام

نام خانوادگی

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید