پروژه آسمان

تعاونی:

پیشرفت

%

شروع پروژه:

پایان پروژه:

وضعیت سند:تعاونی

نوع سازه:

پروژه آسمان

پروژه آسمان از مدرن ترین اماکن مسکونی در منطقه خوش آب و هوای چیتگر تهران است . این مجتمع در ضلع غربی دریاچه قرار دارد . بدین خاطر علاوه بر نزدیکی به اماکن طبیعی منطقه ، ویو ساختمان زیبا و دل انگیز می باشد .

پروژه آسمان از گسترده ترین سازه های ساختمانی در تهران است . این پروژه دارای ۲۲ بلوک ، ۱۸ یا ۲۱ طبقه ای هستند . هر یک از این برج ها علاوه بر زیبا بودن از نظر امکانات رفاهی برای زندگی خانواده ها بهترین گزینه می باشد .

در ادامه مبحث درباره امکانات و شرایط خرید برج آسمان در منطقه ۲۲ تهران می پردازیم ، با ما همراه شوید .

خرید پروژه آسمان در منطقه ۲۲ تهران

خرید و فروش پروژه آسمان تنها از طریق تعاونی مسکن آماد و پشتیبانی سپاه امکان است البته در این زمینه تعاونی های مسکن دیگری همچون تعاونی حفاظت سپاه ، مسکن مخابرات سپاه ، مسکن بهداری سپاه نیز خدمت رسانی می کنند .

پروژه آسمان جهت تقدیر و ایجاد اسباب آسایش بیشتر کارمندان دولت به خصوص نیروهای سپاه پاسداران بنا گردید . با سکونت در این مجتمع از خدمات شهروندی استان تهران محرم نمی شوید بلکه در قلب تکنولوژی های این شهر اقامت پیدا می کنید .

از این رو جهت خرید یا رفتن به پارک و ... مجبور به خروج از برج نیستید می توانید از تمامی این امکانات در مجتمع به صورت اختصاصی بهره ببرید .

بدین خاطر خرید و فروش واحد های پروژه آسمان از همان ابتدای طرح برج انجام شد ، تا در سال های ۱۴۰۰ و۱۴۰۱ واحد ها در اختیار خریداران قرار گیرد .

پروژه آسمان در چه مرحله ای است ؟

پروژه آسمان از معروف ترین ابربرج ها در رزومه کاری تعاونی بزرگ سپاه است . این مجتمع مطابق با بروزترین متدهای جهانی طراحی و بنا می گردد ‌.

از آن جایی که موقعیت مکانی مجتمع نسبت به سایر املاک منطقه حساس تر است ، مهندسین در ساخت آن علاوه بر بهره مندی از تکنولوژی های بروز صنعت از طبیعت نیز بهره گرفتند تا بدین وسیله آرامش و آسایش ساکنین را فراهم سازند .

فرآیند ساخت و ساز پروژه آسمان هم اکنون به اتمام رسیده است . بنابراین خریدتان پس از عهد قرارداد و تحویل سند و کلید واحد می توانند در خانه خود مستقر شوند .


برای پیش خرید ملک در دریاچه چیتگر کلیک کنید.

پروژه آسمان چه موقع تحویل داده می‌ شود؟

پروژه آسمان از شگفتی های صنعت ساختمان سازی در منطقه چیتگر تهران است ‌. این ساختمان به بهترین شکل ممکن کلمه زیبا را به تصویر می کشد . در طراحی و ساخت این مجتمع طبیعت بکر منطقه نیز نقش دارد .

بدین خاطر نمای ساختمان حتی بدون بهره گیری از تجهیزات دکوراتیو بی نظیر و دوست داشتنی می باشد . فرآیند ساخت و ساخت این برج در اواخر سال ۱۳۹۹ و اوایل ۱۴۰۰ آغاز شد و هم اکنون در سال جاری واحدها در اختیار مشتریان قرار می گیرد .

تحویل واحد در این مجتمع همه چیز تمام سخت نیست ، بلکه تنها نیازمند به مدارک مالکیت دارد . بنابراین وقت را ارزشمند بدانید تا فرصت زندگی و اشتغال در بکرترین منطقه تهران را از دست ندهید .

مشخصات پروژه آسمان

پروژه آسمان یک مجتمع آپارتمانی بی روح با واحد های بی شمار نیست بلکه جزو ویلاهای آپارتمانی برتر در چیتگر تهران است .

مجتمع آسمان از ۲۲ بلوک مجهز در طبقات ۱۸ الی ۲۱ ساخته شده است . در هر بلوک ، واحد ها تکمیل و آماده زندگی هستند . بنابراین به جای خرید زمین ، واحد های آسمان را برگزینید تا مجبور به تحمل مسئولیت سنگین ساحت و ساز و گرفتن مجوز نباشید .

در هر طبقه از برج آسمان حدودا ۳ الی ۶ واحد قرار دارد که در تیپ های ۹۸ ، ۱۰۵ ، ۱۱۵ ، ۱۲۵ ،۱۳۰ و ۱۵۰ متری طراحی می شوند .

در هر واحد متناسب با متراژ ، اتاق خواب قرار دارد . البته تمامی بلوک های پروژه آسمان به چندین آسانسور نفر بر و بالا بر مجهز می باشد . از این رو در زمان اسباب کشی یا تعویض وسایل خانه تان با مشکل رو به رو نمی شوید .

امکانات پروژه آسمان

پروژه آسمان از برترین ساختمان های مسکونی _ تجاری در چیتگر است ، که در اختیار نیروهای سپاه قرار می گیرد . خانواده ها و سپاهیان عزیز با اقامت در این برج ، شرایط زندگی را برای خود آسان می سازند .

در این ساختمان امکانات نامحدود است ، به طوری که افراد می‌ توانند تمامی نیاز های خود را از غذا گرفته تا پوشاک در مجتمع برآورده کنند .

از برترین امکانات پروژه آسمان در جدول ذیل اشاره کرده ایم ، توجه کنید :

ردیف

امکانات پروژه آسمان

توضیحات

۱- لابی مجلل

در هر بلوک لابی مجللی قرار دارد که به صورت ۲۴ ساعته توسط لابی من اداره می شود .

۲- سالن ورزشی

جهت تامین سلامت ساکنین و حفظ تناسب اندام آنان برای هر بلوک سالن ورزشی طراحی شده است .

۳- سالن اجتماعات

بهترین مزیت این برج سالن اجتماعات است . از این رو ساکنین در تدارک مراسمات شادی مشکلی ندارند .

۴- مهد کودک

اسباب آموزش و تربیت کودکان نیز در این مجتمع فراهم است . پدر و مادران شاغل می توانند از این مزیت جهت نگهداری از کودکان شان بهره ببرند .


 

حدود قیمت یا امتیاز خرید پروژه آسمان

امتیاز خرید پروژه آسمان میلیاردی است با این حال تعاونی بزرگ مسکن سپاه ، سهام ساخت پروژه را به فروش می رساند تا بدین واسطه نظر سرمایه گذاران را به ملک و مسکن جلب نمایند .

سرمایه گذاری در این برج به نفع افراد است . آنان با خرید سهام های آسمان علاوه بر حفظ مادی سرمایه شان حق انحصاری اقامت در برج را به دست می آورند .

بنابراین با یک تصمیم هوشمندانه می توانند علاوه بر کسب درآمد بیشتر ، در خوش آب و هوا ترین منطقه تهران _ چیتگر زندگی کنند .

با خرید سهام پروژه آسمان در سال جاری ، درآمدتان میلیاردی می شود . تعاونی سپاه امتیاز این برج را در ارزش های میلیونی نیز واگذار می کند تا علاوه بر ثروتمندان دیگر اقشار جامعه وسع مشارکت در پروژه را داشته باشند .

دسترسی پروژه آسمان چگونه است ؟

موقعیت مکانی پروژه آسمان معرکه است . این برج زیبا از هر چهار جهت به اماکن طبیعی ، تاریخی و تفریحی متعددی دسترسی دارد .

این برج شما را آبادانی تهران دور نمی سازد بلکه در دل امکانات این استان قرار می دهد . خانه پلی محکم در مسیر موفقیت است . بنابراین در هر کجای این شهر خانه نگیرید تا ایمنی و سلامت خود و خانواده تان حفظ شود .

پروژه آسمان به شاهراه های اصلی این شهر همچون اتوبان همت و حکیم دسترسی دارد . همچنین در فواصل نزدیکی از دریاچه چیتگر و باغ گیاه شناسی ملی چیتگر واقع است .

با وجود نزدیکی به اماکن طبیعی منطقه و مجتمع تجاری ایرانمال ، ساکنین حتی در اوقات فراغت شان نیز وقت شان پر است .

چگونگی خرید پروژه آسمان

خرید و فروش پروژه آسمان به صورت متری مستقیما از طریق تعاونی سازنده انجام می شود . قیمت واحد در این برج متفاوت است . در هر طبقه امکانات واحد ها با یکدیگر متفاوت می باشد .

از این رو مشتریان می بایست در زمان خرید ، وسع مالی و موقعیت واحد را در نظر داشته باشد ، تا در آخر بابت پرداخت هزینه ملک با مشکل رو به رو نشود .

حق تقدم خرید واحد در پروژه آسمان با نیروهای کارکشته سپاه است . بنابراین اگر جزو اعضای این ارگان هستید ، الویت ها را در نظر بگیرید تا تمامی نیروها در سال جدبد در خانه خود زندگی کنند .

شرایط خرید پروژه آسمان

شرایط خرید پروژه آسمان سخت نیست اما طبق اصول خاصی پیش می روید . هدف تعاونی بزرگ سپاه ایجاد رفاه بیشتر برای تمامی نیروهای سپاه در استان تهران است .

شرایط خرید مسکن برای نیروهای سپاه سخت نیست . در این عرضه حتی تعاونی سپاه ، پشتیبان آنان است تا نیروها حتی در ساعات استراحت تان از نظر رفاهی تامین باشند ‌.

تعاونی سازنده پروژه آسمان ، به خریداران وام نیز اختصاص می دهد . بنابراین نیروها می توانند به صورت اقساطی هزینه واحد را بپردازند ‌.

سخن پایانی

آسمان هوم از بزرگ ترین مجتمع های اینترنتی مشاوره املاک در ایران است . با مراجعه به وب سایت ما ، تصمیم خود را با کارشناسان در میان بگذارید تا متناسب با بودجه تان ، املاک این شهرک ساختمانی را به شما معرفی کنند . 

خرید آپارتمان در دریاچه چیتگر

خرید آپارتمان در هوانیروز

نمایش بیشتر

جدول امکانات

پارکینگ: طبقه آسانسور:
انباری به ازای واحد: اسپیلت
پکیج بالکن
تراس لابی
اعلام حریق دوربین مدار بسته
آنتن مرکزی سالن اجتماعات
هلی پد استخر
سونا جکوزی
نگهبان کارواش
شوتینگ جارو برقی مرکزی

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-44740207

آپارتمان های فروشی این پروژه


همه نظرها:

همه نظرها

پروه پروژه آسمان

شما به این پروژه چه امتیازی میدهید؟

لطفا با نظرات خود ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید

نام

نام خانوادگی

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید