لبخند 1

تعاونی: مشاور پژوهش

پیشرفت

%

شروع پروژه:

پایان پروژه:

وضعیت سند:شخصی

نوع سازه:

پروژه لبخند ۱

پروژه لبخند ۱ از ابربرج های زیبا در شهرک مسکونی _ تجاری چیتگر می باشد . دور تا دور این مجتمع مسکونی زیبا را طبیعت بکر منطقه برگرفته است . از این رو ویو ساختمان رو به مناظر جنگلی و دریاچه زیبا شهدای خلیج فارس گشوده می شود .

این ساختمان برتر برای سکونت خانواده های کم جمعیت و پرجمعیت بسیار مناسب است .‌ اگر به دنبال هوای پلک و زیبایی های طبیعی هستید جهت زندگی و کار خود برج لبخند را برگزینید .

در ادامه مبحث به صورت کلی درباره خصوصیات و شرایط خرید این برج توضیح می دهیم ، با ما همراه شوید .

برای پیش خرید ملک در دریاچه چیتگر  کلیک کنید.

خرید پروژه لبخند ۱ در منطقه ۲۲ تهران

شهرک چیتگر از برترین مناطق مسکونی در استان تهران است که علاوه بر برخورداری از موقعیت مکانی بکر دارای آب و هوای پاک و خوش می باشد .

در این منطقه زیبا اماکن مسکونی ، تجاری ، تفریحی و گردشگری بسیاری وجود دارد ، که هر یک بنابر موقعیت مکانی از مشخصات و امکانات به خصوصی بهره مند است .

پروژه لبخند ۱ از برترین اماکن مسکونی در منطقه چیتگر می باشد . در حال حاضر این پروژه به اتمام رسیده است ک به صورت متری به فروش می رسد .

خرید و فروش این برج معرکه تنها در تعاونی ساختمانی پژوهش انجام می شود . واحد های این برج همگی تکمیل و مجهز هستند . از این رو با خرید هر یک از واحد ها دیگر مجبور به بازسازی یا تعمیرات مجدد نیستید . 

خرید پروژه لبخند ۱ تنها توسط تعاونی سازنده امکان پذیر است . بنابراین اگر دیگر مجتمع های فروش خرید ملک را در این ساختمان به شما پیشنهاد دادند ، بدانید که پولشویی و کلاهبرداری می باشد .

پروژه لبخند ۱ در چه مرحله ای است ؟

در دنیای امروز ، صنعت ساختمان سازی به نهایت پیشرفت و توسعه خود رسیده است . به طوری که در آلوده ترین منطقه ایران _ شهر تهران ابر برج هایی در فضای پلک بدون آلودگی بنا شد .

پروژه لبخند ۱ از برترین و باشکوه ترین ساختمان های مسکونی در شهرک چیتگر است . این برج زیبا شگفتی صنعت ساختمان سازی تهران به حساب می آید .

برج لبخند از رزومه های کاری برتر شرکت بزرگ توسعه ساختمان پژوهش می باشد . هم اکنون این برج باشکوه به پایان رسیده است و واحد های آن در اختیار خریداران قرار می گیرد .

پروژه لبخند ۱ چه موقع تحویل داده می‌ شود ؟

زیبایی شرکت های ساخت و ساز ، به بنا های آن ها بستگی دارد . شرکت توسعه ساختمان پژوهش از بزرگ ترین سازندگان ساختمان در ایران است که توانسته پروژه لبخند ۱ را در رزومه کاری خود قرار دهد .

این برج برتر ، رفاه و آسایش را برای افراد به ارمغان دارد . با زندگی در این ساختمان باشکوه شما با زیبایی صنعت بزرگ ساختمان سازی آشنا می شوید .

در گوشه به گوشه این مجتمع مسکونی ، اثری از هنر و زیبایی های طبیعی دیده می شود . بنابراین با اقامت در این ساختمان نه تنها در محیطی آرام سکونت پیدا می کنید ، بلکه درباره هنر و معماری اصیل ایرانی نیز اطلاعات موثقی به دست ‌می آورید .

پروژه لبخند ۱ پس از عهد قرارداد حدود یک یا دو هفته بعد به خریداران تحویل داده می‌ شود . اگر به دنبال املاک همه چیز تمام هستید ، از بین واحد های این مجتمع ، خانه دلخواه خود را انتخاب کنید .

مشخصات پروژه لبخند ۱

پروژه لبخند ۱ دارای برترین موقعیت مکانی در تهران است . این مجتمع مسکونی مطابق با بروزترین متد های جهانی طراحی می گردد . از این رو علاوه بر استحکام بالا از نظر شاخصه های زیبایی همچون طراحی دکوراسیون بکر و دوست داشتنی می باشد .

این برج مسکونی برتر دارای ۱۵ طبقه می باشد که در هر طبقه ۷ واحد و یک لابی خصوصی وجود دارد . سبک طراحی دکوراسیون لابی های هر طبقه بسیار شیک و مجلل می باشد .

به همین خاطر جهت بررسی زیبایی های این برج تنها نباید از واحد ها دیدن کنید بلکه تنها با مشاهده چیدمان لابی ساختمان می توان به ظرافت طراحی داخلی د دکوراسیون آن پی برد .

واحد های پروژه لبخند ۱ در تیپ ۱۰۲ متری با دو اتاق هوای طراحی شده است . بنابراین جهت میزبانی از خانواده های پر جمعیت نیز مناسب هستند .

همچنین این ساختمان دارای چندین لاین آسانسور نفربر و باربر می باشد . از این رو ساکنین در اسباب کشی نیز با مشکل رو به رو نمی شوند .

امکانات پروژه لبخند ۱

پروژه لبخند ۱ یک نوآوری ویژه در صنعت ساختمان سازی است . این برج زیبا با داشتن موقعیت مکانی بکر و آب و هوایی پاک در برترین نقطه تجاری تهران قرار دارد .

افراد با سکونت در این برج از نظر رفاهی و مالی تضمین می گردند . در شهرک چیتگر همه چیز برای یک زندگی کامل و موفق تکمیل است . بنابراین از آلودگی‌ تهران دل بکنید و در مجتمع دل انگیز لبخند ۱ ساکن شوید .

در جدول ذیل به معرفی امکانات پروژه لبخند ۱ پرداخته ایم ، توجه کنید :

یحات

۱-لابی مخصوص :در هر طبقه از این برج ، برای ساکنین یخش لابی مخصوص طراحی شده است .

۲-سالن ورزشی :جهت ثبات سلامت جسمانی و روحی ساکنین در برج سالن ورزشی مجهز قرار داده ایم .

۳-پارکینگ :در طبقه همکف ساختمان ، پارکینگ وجود دارد ، تا خودرو های افراد در گوشه به گوشه مجتمع پارک نگردد و موجب ایجاد بی نظمی نشود .

۴-فضای سبز اختصاصی :از برترین امکانات پروژه لبخند ۱ برخورداری از فضای سبز اختصاصی است . از این رو ساکنین می توانند در اوقات فراغت شان از تفریحاتی همچون دوچرخه سواری و پیاده روی لذت ببرند .

حدود قیمت یا امتیاز خرید پروژه لبخند ۱

امتیاز خرید پروژه لبخند ۱ میلیاردی است . از آن جایی که ساختمان سازی نیز هنر ساخت سازه با سیمان ، مایه ، آجر ، گچ و خاک می باشد ، نمی توان برای آن ارزشی مادی تعیین کرد .

با این حال شرکت توسعه ساختمان پژوهش ، فرصتی طلایی برای سرمایه گذاران ایجاد کرد تا آنان با خرید سهام های این برج ، بر سرمایه خود بیفزایند .

قیمت این برج زیبا در سهام های ریز در حد میلیونی نیز وجود دارد . اگر شما نیز به ملک و مسکن علاقه دارید و منتظر فرصتی جهت سهام گذاری هستید پروژه لبخند ۱ بهترین گزینه می باشد .

دسترسی پروژه لبخند ۱ چگونه است ؟

همانطور که در مطالب فوق نیز گفته شد ، پروژه لبخند ۱ در مرکز تجاری _ تفریحی شهرک چیتگر قرار دارد . بدین خاطر از چهار جهت به برترین نقاط شهر ختم می شود .

این پروژه زیبایی صنعت ساختمان سازی را به تصویر می کشد . با وجود جاذبه های طبیعی منطقه ، چشم انداز های زیبایی رو به پنجره های ساختمان قرار دارد که بر زیبایی مجتمع می افزاید .

پروژه لبخند ۱ به مناطق تفریحی ، طبیعی و گردشگری بسیاری دسترسی دارد . نزدیکی به جنگل و دریاچه چیتگر نمای ساختمان را دگرگون می کند . به طوری که از فواصل دور نیز جذابیت ساختمان ، چشم افراد را می گیرید .

به مجتمع تجاری ایرانمال و شاهراه های مهم همچون اتوبان همت و حکیم دسترسی دارد . از این رو با زندگی در برج لبخند ۱ از امکانات دور نمی شوید بلکه در قلب تجاری آن قرار می گیرید .

چگونگی خرید پروژه لبخند ۱

خرید پروژه لبخند ۱ سخت و مشکل نیست ، بلکه در شرایطی آسان صورت می گیرد تا تمامی افراد جامعه در سال جاری ، صاحب خانه شوند .

جهت خرید واحد در این پروژه نایاب تنها از طریق شرکت توسعه پژوهش اقدام کنید . این مجتمع علاوه بر مسئولیت ساخت و ساز بنا ، فروش واحد ها را نیز برعهده دارد .

بنابراین به غیر از این شرکت ، ادعای دیگر مجتمع های ساخت و ساخت جهت خرید ک فروش مسکن در لبخند ۱ غیر قانونی می باشد .

شرایط خرید پروژه لبخند ۱

شرایط خرید پروژه لبخند ۱ به صورت متری است . خرید واحد در این برج برای همگان مقدور می باشد . تمامی افراد در هر گروه یا صنفی که هستند ، می توانند نسبت به خرید واحد در شهرک چیتگر برج لبخند ۱ اقدام کنند .

قیمت واحد در ابن برج بنا بر متراژ و امکانات طبقه متفاوت است . از این رو مشتریان می توانند بنابر سلیقه و بودجه شان به خرید هر یک از املاک این مجتمع بپردازند .

شرکت توسعه ساختمان پژوهش جهت راحتی بیشتر افراد در خرید واحد ، در اختیار خریداران وام قرار می دهد تا شرایط رفاه بیشتر را از نظر مالی برای آنان فراهم سازد .

سخن پایانی

آسمان هوم از برترین موسسات مشاوره املاک در ایران است که به صورت غیرحضوری فعالیت می کند ‌. با رجوع به وب سایت اینترنتی این شرکت می توانید علاوه بر جست و جو مشخصات هر پروژه با قیمت روز واحد ها نیز آشنا شوید .


نمایش بیشتر

جدول امکانات

پارکینگ: طبقه آسانسور:
انباری به ازای واحد: اسپیلت
پکیج بالکن
تراس لابی
اعلام حریق دوربین مدار بسته
آنتن مرکزی سالن اجتماعات
هلی پد استخر
سونا جکوزی
نگهبان کارواش
شوتینگ جارو برقی مرکزی

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-44740207


همه نظرها:

همه نظرها

پروه لبخند 1

شما به این پروژه چه امتیازی میدهید؟

لطفا با نظرات خود ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید

نام

نام خانوادگی

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید