پهنه A

تعاونی: نیروی ارتش جمهوری اسلامی

پیشرفت

%

شروع پروژه:

پایان پروژه:

وضعیت سند:تعاونی

نوع سازه:

پروژه پهنه A یا عریض a یکی از بخش‌های شهرک چیتگر در منطقه ۲۲ تهران است که برج‌های معروف ارکیده و پامچال در آن احداث شده‌اند .

مجموع عواملی بسیاری مانند شرایط خوب جغرافيايي ، نقشه ساخت عالی ، امکانات رفاهی زیاد ، دسترسی عالی و ... سبب شده تا افراد بسیاری این برج‌ها را برای سکونت انتخاب کنند . در این مقاله با تمام جزئیات این پهنه آشنا می‌شوید .

مشخصات پهنه A

پروژه پهنه A یکی از بخش‌های مسکونی شهرک چیتگر است که توسط چند نهاد مختلف نیروی‌هوایی ، سازمان قضایی و بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی در حال احداث است . هر نهاد مسئول ساخت چند برج می‌باشد و امتیاز واحد‌ها را فقط به کارمندان خود اعطا نموده است .

بر‌ج‌های ارکیده ۱ تا ۱۱ و پامچال ۱ تا ۶ مربوط به نهاد بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ، پامچال ۷ و ۸ به نهاد نیروی هوایی و پامچال ۹ و ۱۰ مربوط به سازمان قضایی است . در مجموع این پهنه متشکل از ۲۱ برج به نام‌های ارکیده و پامچال است که در نقشه‌ها و تعداد طبقات و ویو‌های مختلف ساخته می‌شوند .

برج‌های پامچال ۲ و پامچال ۴ ، ۱۶ طبقه ، برج‌های پامچال ۱ و پامچال ۳ ، پامچال ۵ و پامچال ۶ ، ارکیده ۱ ، ارکیده ۸ و ارکیده ۹ ، در ۱۹ طبقه ، برج‌های ارکیده ۲ و ارکیده ۵ در ۱۸ طبقه ، برج ارکیده ۳ ، ارکیده ۴ ، ارکیده ۶ و ارکیده ۷ در ۱۵ طبقه و در نهایت برج‌های ارکیده ۱۰ و ارکیده ۱۱ در ۲۷ طبقه ساخته خواهند شد .

در پروژه پهنه A نقشه برج‌های پامچال ۱ ، پامچال ۳ ، پامچال ۵ ، پامچال ۱ ، ارکیده ۶ ، ارکیده ۸ و ارکیده ۹ با پلان L شکل ساخته شده‌اند و اگر از بالا ان را مشاهده کنیم شبیه به حرفL می‌باشد . پلان بقیه برج‌های این پهنه به شکل چهارگوش منظم طراحی شده است .

در این سازه‌ها واحد‌ها در متراژ ۶۸ متر تا ۲۵۰ متر طراحی شده‌اند . نکته دیگری که در مورد مشخصات این برج‌ها باید اضافه کرد این است که اکثر آنها با کناف کاری پیش‌ساخته ، احداث خواهند شد ، استفاده از کناف کاری مزایایی چون عایق صوتی ، عایق حرارتی ، پایه رطوبتی، مقاوم سازی و ایمنی سازه و ... را دارد .

برخی از این واحد‌ها نیز رو به دریاچه و اتوبان ویو ابدی دارند . برای اطلاعات بیشتر راجع به متراژ واحد‌های هر برج ، ویو و موقعیت بنا با تیم پشتیبانی آسمان هوم تماس بگیرید تا تمام اطلاعات را با جزئیات کامل به شما دهند .

برای پیش خرید ملک در دریاچه چیتگر کلیک کنید. 

دسترسی پروژه پهنه A

پروژه پهنه A در یکی از بهترین موقعیت‌های شهرک زیبا و خوش اب و هوای چیتگر واقع شده است . این پهنه به تمام مراکز تفریحی ، رفاهی ، آموزشی و اتوبان‌های مهم تهران و کرج دسترسی نزدیکی دارد . فاصله این پهنه با دریاچه شهدای خلیج فارس بسیار کم بوده و با بیست دقیقه پیاده‌روی می‌توان به دریاچه رسید .

این پهنه با میدان میوه و تره بار آزاد شهر نیز مسافت زیادی ندارد . ساختمان‌های خدماتی و رفاهی بسیاری نیز در پیرامون این برج‌ها وجود دارد یا در حال ساخت هستند . این پهنه با اتوبان حکیم ، آزادگان و همت نیز دسترسی نزدیکی دارد و تردد با وسیله نقلیه شخصی با وجود این اتوبان‌ها بدون ترافیک بسیار راحت ، بدون معطلی و کلافگی است .

خرید و فروش برج‌های پروژه پهنه A

اگر با پروژه‌های چیتگر آشنا باشید ، حتما می‌دانید که این برج‌ها هر یک متعلق به یک نهاد خاص هستند که امتیاز واحد‌ها نیز به اعضای این نهاد‌ها به صورت سهم عرضه شده است . اما در پروژه پهنه A تمام واحدها به صورت امتیازی به سهامداران اعطا نشده و برخی واحد‌ها آزاد فروش هستند .

منظور از آزاد فروش این است که عموم مردم نیز امکان خرید سهام یا پیش خرید این واحد‌ها را دارند . در این پهنه برج‌های ارکیده ۱۰ و ۱۱ و برج‌های پامچال ۵ و ۶ به عموم مردم فروخته می‌شود . این واحدها متعلق به بنیاد تعاونی ارتش جمهوری اسلامی می‌باشند و بر اساس نرخ مصوبی این نهاد به مردم عادی اعطا شده‌اند .

مزیتی که برج‌های آزاد فروش به برج‌های دیگر این پهنه دارند این است که خریدار این برج‌ها را با امکانات کامل شیرآلات، فن کویل ، نقاشی دریافت می‌کند ولی واحد‌های سهامی به صورت خشک و بدون هیچ امکاناتی به مشتری تحویل داده می‌شود .

 

امکانات رفاهی پروژه پهنه A

سازندگان برج‌های پروژه پهنه A با توجه به طبقات بالای برج و جمعیت زیاد ساکن در آنها ، امکانات رفاهی زیادی را برای آن در نظر گرفته اند ، مجموع این امکانات سبب رفاه حال ساکنین خواهد شد .

از امکانات رفاهی این مجتمع‌ها می‌توان به سالک اجتماعات ، سالن ورزشی ، هلی پد ( امداد برج‌ها ) ، آنتن مرکزی ، تلفن داخلی برای ارتباط با همسایگان و حراست ساختمان ، چند لاین آسانسور ، سیستم برق اضطراری ، سیستم اطفای حریق ، لابی من مجهز ، چیلر مرکزی ، دوربین مداربسته و سیستم مانیتورینگ ، نگهبانی شبانه روزی ، پارکینگ ، انباری ، دستگاه خود پرداز و فضای سبز اشاره کرد .

قیمت واحد‌های پروژه پهنه A

پروژه پهنه A در مقایسه با سایر پهنه‌های این منطقه به دریاچه و پارک زیبای چیتگر و مراکز تجاری دسترسی بهتری دارد ؛ از این رو قیمت آن نسبت به سایر پروژه‌های این منطقه بالاتر است . البته قیمت واحدهای آزاد فروش با توجه به تحویل پروژه به صورت کامل گرانتر از واحد‌های سهامی است .

عواملی مانند طبقه ، برج ، موقعیت ، متراژ ، زمان تحویل ، شرایط تورم حاکم بر بازار ، ویو ، ضلع واحد و ... بر قیمت نهایی هر یک از این واحد‌ها تاثیر می‌گذارد . کارشناسان آسمان هوم به شما در آگاهی از قیمت هر واحد با توجه به موارد گفته شده کمک خواهند کرد .

 

زمان تحویل برج‌های پروژه پهنه A

همانگونه که در این مطلب با سازندگان برج‌های پروژه پهنه A آشنا شدید ، شروع ساخت و زمان تحویل آنها با یکدیگر متفاوت بوده است . اما اغلب واحد‌های برج ارکیده و پامچال که به تعاونی نیروی ارتش جمهوری اسلامی متعلق بوده ، به خریداران تحویل داده شده است .

 

در پایان

در این مقاله کارشناسان آسمان هوم شما را با تمام جزئیات پروژه پهنه A آشنا نمودند . با توجه به تحویل اغلب این واحد‌ها ، در حال حاضر خرید و فروش آنها آزاد و بدون محدودیت است ؛ بنابراین برای خرید یا فروش این واحد‌ها از مشاورین ما کمک بگیرید .

با توجه به خوش آب و هوا بودن این منطقه و دوری از هیاهو و آلودگی تهران و دسترسی عالی ، رشد ملک در این منطقه در مقایسه با سایر مناطق تهران چندین برابر است . اگر قصد سرمایه گذاری امن و آینده دار را در پروژه پهنه A شهرک چیتگر دارید ، مشاورین املاک آسمان هوم به شما کمک خواهند کرد .

نمایش بیشتر

جدول امکانات

پارکینگ: طبقه آسانسور:
انباری به ازای واحد: اسپیلت
پکیج بالکن
تراس لابی
اعلام حریق دوربین مدار بسته
آنتن مرکزی سالن اجتماعات
هلی پد استخر
سونا جکوزی
نگهبان کارواش
شوتینگ جارو برقی مرکزی

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-44740207


همه نظرها:

همه نظرها

پروه پهنه A

شما به این پروژه چه امتیازی میدهید؟

لطفا با نظرات خود ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید

نام

نام خانوادگی

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید