پروژه رادین

تعاونی: مسکن کارکنان پلیس

پیشرفت

%

شروع پروژه:

پایان پروژه:

وضعیت سند:تعاونی

نوع سازه:

پروژه رادین از برترین اماکن تجاری _ اداری در پاک ترین منطقه تهران است . این سازه مطابق با بروزترین تغییرات صنعت ساختمان سازی اجرا می گردد . بر همین سبب از لحاظ ایمنی ، سلامت ، مقاومت ، طراحی و ... منحصر به فرد و زیبا هستند .

کاربری این مجتمع زیبا بر خلاق دیگر املاک موجود در منطقه چیتگر تهران ، تجاری است ، تا علاوه بر تامین امکانات رفاهی ، ساکنین شهرک در فواصل نزدیک به خانه مشغول به کار و فعالیت شوند .

در ادامه مبحث به صورت کلی درباره خصوصیات و امکانات رفاهی این پروژه توضیح می دهیم ، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید .


خرید پروژه رادین در منطقه چیتگر تهران

پروژه های ساختمانی متعددی در منطقه چیتگر تهران بنا می گردد . در این منطقه از آلودگی‌ هوا و ترافیک های سنگین هیچ خبری نیست ، بلکه در گوشه به گوشه آن ، فضای سبز و اماکن دیدنی بسیاری قرار گرفته است .

پروژه رادین از برترین اماکن تجاری در منطقه چیتگر می باشد . این پروژه تجاری مختص نیرو های انتظامی است . بدین خاطر واحد های آن غالبا به افراد نیروی انتظامی پیش فروش می شود .

خرید و فروش اولیه این پروژه معرکه تنها مختص نیرو های انتظامی است ، اما امکان خرید واحد در این پروژه چیتگر برای دیگر اقشار جامعه نیز مقدور می باشد با این حال که آنان می بایست از شخص واحد مد نظر خود را خریداری نمایند .

اگر شما نیز ساکن شهرک چیتگر هستید و از رفت و آمد های طولانی بیزارید به خرید واحد های تجاری در این منطقه روی بیاورید ، تا در این شهرک کسب و کار دلخواه خود را راه اندازی کنید .

پروژه رادین در چه مرحله ای است ؟

پروژه رادین از محبوب ترین سازه های ساختمانی در منطقه خوش آب و هوای چیتگر تهران است . این سازه خارق العاده معرف یک مجتمع تجاری کامل و بی نقص می باشد .

مسئول ساخت و ساز این پروژه شگفت انگیز ، تعاونی مسکن کارکنان پلیس بر عهده دارد . در این ارگان‌ خدماتی ، برترین مهندسان ساختمانی فعالیت می کنند . از شروع فعالیت این تعاونی تا به امروز ، تمامی سازه ها درجه یک و بی نظیر بودند .

در حال حاضر این پروژه در مراحل پایانی ساخت و ساز ( سفت کاری و نازک کاری همزمان طبقات تا پنت هاوس ) هست ، تا واحد ها در سال آینده پذیرای صاحبان املاک باشد .

با این که هنوز بخش کوچکی از مجتمع کامل نیست ، با این حال بخش اعظمی از واحد های این پروژه به فروش رسیده است . بنابراین وقت را غنیمت بشمارید ، تا در بهترین منطقه تهران صاحب یک یا دو واحد تجاری شوید .

پروژه رادین در چه سالی تحویل داده می‌ شود ؟

پروژه رادین یکی از برترین شگفتی های صنعت ساختمان سازی در پایتخت ایران است . این سازه با وجود موقعیت مکانی عالی در دل طبیعت بکر تهران بین مردم به خصوص کارکنان نیرو انتظامی محبوب می باشد .

به همین خاطر جزو شلوغ ترین مجتمع های تجاری در ایران نیز به شمار می رود . همانطور که در مطالب فوق نیز اشاره شد ، این پروژه هنوز در مراحل ساخت و ساز است .

در تعاونی کارکنان نیرو انتظامی ایمنی، سلامت و استحکام سازه ها حرف اول را می زند . بدین خاطر ، نگران سر انجام ساخت و ساز مجتمع نباشید .‌ سابقه این تعاونی به امروز یا دیروز نیست ، بلکه به میلیون ها سال پیش بر می گردد . بر همین سبب ، سازه های ساخته شده توسط تعاونی کارکنان نیروی پلیس هر یک زیبا و خصوصیات خاص خود را دارند .

پروژه رادین در اواسط یا حداکثر اواخر سال ۱۴۰۲ به خریداران تحویل داده می‌ شود ، تا هر واحد علا‌وه بر زیبا بودن کاربردی و بی نقص باشد .

با خرید واحد در این مجتمع ضرر نمی کنید . نیرو های پلیس با انتخاب برج رادین می توانند با نصف قیمت بازار ، شانس خرید بلوک تجاری را در منطقه چیتگر به دست می آورید ، تا در محیطی سرسبز و آرامش بخش مشغول به کار شوید .

مشخصات پروژه رادین

پروژه رادین از معروف ترین اماکن تجاری در استان تهران است .‌ این منطقه در طبیعی سرسبز با هوایی پاک قرار دارد . به همین خاطر به ساکنین شهرک جهت ایجاد کسب و کار نیز کمک می کند .

این مجتمع تجاری با شکوه از دو برج ۲۵ طبقه تشکیل شده است . در هر طبقه۱۰ واحد مجهز در متراژ های ۹۷ ، ۱۱۹ ، ۱۲۱ ، ۱۳۰ ، ۱۳۲ ، ۱۳۴ و ۱۳۸ متری قرار دارد .

در مجتمع تجاری رادین ، جهت راحتی بیشتر صاحبان املاک از امکاناتی همچون آسانسور نفر بر و حمل بار استفاده کرده اند تا افراد در زمان های اسباب کشی مجبور به بالا رفتن از صد ها پله نباشند .

در این ساختمان ۴ طبقه منفی و ۲۱ طبقه مثبت قرار دارد . در طبقات منفی انباری وجود دارد . بنابراین در صورتی که ساکنین با مشکل کمبود مکان رو به رو شدند می توانند جهت نگهداری از ابزارآلات ساختمان از این بخش سازه بهره ببرند .

امکانات پروژه رادین

امکانات پروژه رادین بسیار است . فرآیند ساخت و ساز این ساختمان مطابق با بروزترین متد های انجام می شود ، سازه نهایی ترکیبی از جاذبه های طبیعی و نوآوری های بشر باشد .

در سازه های امروزی ، طراحی دکوراسیون حرف اول را می زند . از آن جایی که مدیران تعاونی نیرو های پلیس با علوم و نبوغ جهانی آشنا هستند ، توانایی اجرای الگو های اروپایی را دارند .

بدین خاطر برج رادین از لحاظ طراحی دکوراسیون نیز منحصر به فرد و چشمگیر است . برخورداری از فضای سبز اختصاصی برترین ویژگی این واحد تجاری می باشد .

ساکنین مجتمع در زمان استراحت و ناهار خود می توانند از این پوئن مثبت بهره بگیرند تا در ساعات بعد کاری ، انرژی خود را بازسازی کنند .

در این منطقه زیبایی های خدادادی بی شمار است . در هر گوشه از این منطقه یک چشمه از قدرت های خدا دیده می شود که این مجتمع تجاری _ اداری نیز از آن بی بهره نمانده است .

از این رو با انتخاب واحد های تجاری علاوه بر کار در محیط پاک و زیبا ، نظر مشتریان بسیاری را به فضای کاری خود جلب می نمایید . بدین خاطر خیلی زود از رقبای خود پیشی می گیرید .

سالن اجتماعات ، سالن بازی ، آسانسور ، پله های مخصوص سالمندان و ... از دیگر امکانات پروزه رادین به حساب می آید . به همین خاطر از همان آغاز ساخت و ساز مجتمع ، واحد های آن پیش فروش شدند .

حدود قیمت یا امتیاز خرید پروژه رادین چقدر است ؟

امتیاز پروژه رادین به نسبت سایر املاک موجود در منطقه ۲۲ تهران بالا تر است . همانطور که در مطالب پیش نیز اشاره شد ، کاربری این سازه ساختمانی ، تجاری می باشد . بدین خاطر افراد جهت ایجاد اشتغال و کسب درآمد بیشتر نسبت به خرید واحد در این مجتمع اقدام می نمایند .

به همین خاطر غالبا در ارزش های بالا در حد میلیاردی به فروش می رسد . امتیاز خرید ، سود تعاونی از فروش هر واحد می باشد . پرداخت هزینه امتیاز بر عهده صاحبان املاک است . بنابراین مشتریان در زمان خرید مبلغی به عنوان امتیاز ساخت پروژه به تعاونی پرداخت می کند ‌.

دسترسی پروژه رادین چگونه است ؟

پروژه رادین یک شگفتی نسبتا طبیعی در صنعت ساختمان سازی ایران به حساب می آید . از آن جایی که در طراحی این مجتمع از جاذبه های طبیعی منطقه نیز استفاده شده است ، سازه علاوه بر ایمنی بالا از نظر زیبایی و شاخصه های بصری فوق العاده می باشد .

با توجه به موقعیت بکر مجتمع در شهرک چیتگر ، سازه به گوشه به گوشه تهران دسترسی دارد . این دو برج در نزدیکی اتوبان همت و آزادگان قرار دارد . با وجود مترو چیتگر حمل و نقل در این بخش از شهر آسان است . بنابراین افراد می‌ توانند به راحتی در کمترین زمان ممکن در این مسیر خوش آب و هوا رفت آمد داشته باشند .

همچنین به مناطق طبیعی همچون دریاچه چیتگر ، باغ گیاه شناسی ملی چیتگر و ... نیز دسترسی دارد . با انتخاب این ساختمان علاوه بر کسب درآمد می توانید در اوقات فراغت خود از اماکن دیدنی شهر نیز لذت ببرید .

نحوه خرید پروژه رادین چگونه است ؟

خرید پروژه رادین راحت و هوشمندانه است . تعاونی مسکن نیرو های انتظامی علاوه بر ساخت و ساز مجتمع مسئول خرید و فروش واحد ها نیز می باشد .

شرایط خرید برای نیروهای پلیس آسان تر از دیگر اقشار جامعه می باشد ، آنان می توانند مستقیما واحد دلخواه خود را از طریق تعاونی خریداری کنند ، اما شرایط خرید برای سایر گروه های جامعه سخت تر است .

افراد عامی می بایست از طریق نیرو های پلیس یا سهامداران به خرید پروژه رادین بپردازند . خرید این پروژه غالبا به صورت اقساطی با پیش فروشی حدود ۳۰ یا ۴۰ میلیون تومان انجام می شود و مابقی هزینه واحد به صورت اقساطی پرداخت می گردد .

شرایط خرید پروژه رادین

شرایط خرید پروژه رادین اقساطی است . متاسفانه هم اکنون در ایران نرخ تورم در هر ثانیه تغییر می کند . از این رو قیمت ها از نرخ مشخصی برخوردار نمی باشد.

به همین خاطر تعاونی بزرگ نیرو پلیس جهت راحتی بیشتر صاحبان املاک ، به آنان وام اختصاص می دهد . بهره وام های این شرکت بسیار پایین است . بنابراین با برگزیدن واحد در این برج نه تنها کار را برای خویش سخت نمی کنید بلکه با تقبل هزینه مناسبی در بلند مدت ، صاحب یک واحد تجاری بکر در قلب تهران می شوید .

سخن پایانی

آسمان هوم از بزرگ ترین موسسات خدماتی در زمینه مشاوره و فروش املاک دیار ۲۲ چیتگر است . با رجوع به وب سایت اینترنتی این شرکت علاوه بر ارتباط با کارشناسان ما ، از نرخ قیمت هر واحد در پروژه رادین نیز آشنا می شوید .

بنابراین پیش از ثبت قرارداد و پرداخت هزینه ، تصمیم خود را با ما در میان بگذارید تا در بهترین منطقه تهران کسب و کار خود را بر پا سازید .

 

 

 

 نمایش بیشتر

جدول امکانات

پارکینگ: طبقه آسانسور:
انباری به ازای واحد: اسپیلت
پکیج بالکن
تراس لابی
اعلام حریق دوربین مدار بسته
آنتن مرکزی سالن اجتماعات
هلی پد استخر
سونا جکوزی
نگهبان کارواش
شوتینگ جارو برقی مرکزی

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-44740207


همه نظرها:

همه نظرها

پروه پروژه رادین

شما به این پروژه چه امتیازی میدهید؟

لطفا با نظرات خود ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید

نام

نام خانوادگی

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید