پروژه ترنج امید دژبان

تعاونی: تعاونی مسکن امید دژبان

پیشرفت

%

شروع پروژه:

پایان پروژه:

وضعیت سند:تعاونی

نوع سازه:

پروژه ترنج امید دژبان

پروژه ترنج امید دژبان از زیبایی های چیتگر نهایت بهره را برده و در خاص ترین مختصات این دریاچه ، یعنی میدان ساحل احداث شده است . حتی در نقشه های الکترونیکی نیز چشم اندازهای این منطقه به چشم می‌خورد ، در این منطقه تمام زیبایی های طبیعت پروردگار ، گردآوری شده است .

آبی پهناور دریاچه شهدای خلیج فارس ، رشته کوه البرز ، باغ گیاه شناسی ، بوستان و پارک جنگلی همگی دست به دست هم داده‌اند و جذابیت خاصی به منطقه ۲۲ بخشیده ‌اند .

علاوه بر زیبایی هایی که طبیعت به این برج بخشیده ، از لحاظ معماری و عمران نیز بلوک های این پروژه فوق العاده زیبا و با کیفیت هستند .

خرید پروژه ترنج امید دژبان در منطقه ۲۲

پروژه هایی خاص در منطقه ۲۲ وجود داشته که تنها به کارکنان یک ارگان خاص اهدا می‌ شود ، علاوه بر آن پروژه های متعددی نیز وجود داشته که توسط شرکت‌های خصوصی احداث شده اند ، تعاونی مسکن امید دژبان برج های سروناز را سال های گذشته در منطقه ۲۲ به بهترین نحو ممکن احداث نموده و در حال حاضر با برپایی پروژه ترنج امید دژبان خواهان درخشان تر کردن رزومه خود می باشد .

در حال حاضر این پروژه تکمیل نیافته به مرحله پایان رسیده است ، از این ‌رو امکان پیش خرید پروژه ترنج امید دژبان برای عموم وجود دارد ، امکان رشد توسعه برای تمام مختصات منطقه ۲۲ در هر فاصله ای از دریاچه چیتگر وجود داشته و می توان از روزهای بهتر و فوق العاده این پروژه خبر داد .

اگر این پروژه را بستری آینده دار و سودآور برای سرمایه گذاری معرفی کنیم ، اغراق نکرده ایم . تمام مراحل قانونی خرید ، فروش و انتقال سند واحد های این پروژه در تعاونی انجام می ‌شود و اعتبار قانونی از پروژه‌ هایی سلب خواهد شد که بدون تایید دفتر تعاونی منتقل شده ‌اند .

مشخصات پروژه ترنج امید دژبان

یکی دیگر از برج ‌های دوقلوی در منطقه ۲۲ که غوغای زیادی به پا خواهد کرد ، مربوط به پروژه ترنج امید دژبان بوده که از ویژگی های منحصر به فرد و خاصی بهره مند است .

این برج های دوقلو تشابه زیادی با همدیگر داشته و از ۲۷ طبقه تشکیل شده اند ، در مجموعه شاهد ۱۹۱ واحد مسکونی با متراژ های ۸۵ الی ۳۰۰ متر مربع در این دو بلوک هستیم ، افراد با بودجه های متنوع به راحتی قادر به خرید یک واحد آپارتمان در برج خواهند شد ، واحدهای ۸۵ متری یک خوابه و واحد های ۳۰۰ متری دارای تعداد خواب بیشتر می باشند ‌.

ایمن سازی برای سازندگان پروژه ترنج امید دژبان اهمیت بسیار زیادی داشته و با بهره مندی از فلزات مختلف بلوک و اسکلت سازه برپا شده است .

سیمان ، بتن ، سنگ و سرامیک بکار رفته شده در ساخت سازه از مرغوب ترین و با کیفیت ترین متریال هستند ‌و همچنین ایمنی ساختمان در برابر زلزله و حوادث طبیعی افزوده شده است .

امکانات پروژه ترنج امید دژبان

برج های دوقلوی مذکور در آغوش طبیعت قرار گرفته‌ اند و دریاچه از مهم ‌ترین امکانات واحدهای آن خواهد بود .

بهره مندی از آسانسور های مختلف با قابلیت جابجایی افراد و بار ، برقراری سیستم شوتینگ زباله ، سیستم برق اضطراری ، تفریحات آبی مانند ؛ سونا ، جکوزی و استخر ، آنتن مرکزی ، سالن اجتماعات ، سالن ورزشی ، لابی ۲۴ ساعته ، پارکینگ اختصاصی ، انباری مختص و هر واحد ، مهد کودک ، کتابخانه و هلی پد همگی از آپشن‌ های این پروژه به حساب می ‌آید . وجود چنین امکاناتی رفاه حداکثری را برای ساکنین به ارمغان آورده است .

با وجود این همه امکانات بالا و پیشرفته ساکنین دو برج برای تامین نیازهای خود مجبور به تردد در شهر و تنفس هوای آلوده به همراه جدول مندلیف نیستند ، این امکانات باعث شده تا در هزینه رفت و آمد نیز به خوبی صرف جویی شود و از آلوده شدن هوای منطقه ۲۲ تا حد زیادی جلوگیری گردد .


دسترسی پروژه ترنج امید دژبان

پروژه ترنج امید دژبان در مرکز چیتگر و قلب منطقه ۲۲ قرار گرفته است ، به همین دلیل دسترسی های متنوعی برای این دو برج فوق العاده استثنایی بر قرار است . موارد زیر همگی جزو دسترسی ‌های برج های دوقلوی ترنج هستند ؛

۱.     مجتمع تجاری طوبی

۲.     تهران مال

۳.     ایران مال

۴.     آبشار تهران

۵.     دریاچه شهدای خلیج فارس

۶.     بوستان جنگلی چیتگر

۷.     باغ ملی گیاه شناسی

۸.     بزرگراه خرازی

۹.     بزرگراه شهید همت

۱۰. بزرگراه تهران _ کرج

۱۱. حکیم

۱۲. آزادگان شمال و جنوب

زمانی که با چنین دسترسی هایی برای پروژه ترنج امید دژبان مواجه هستیم ، هنگام تردد از این برج ها به لوکیشن های دیگر تهران بزرگ مجبور به طی کردن مسافت طولانی نخواهد بود و در وقت افراد نیز به حد کافی صرفه جویی می شود .نحوه خرید پروژه ترنج امید دژبان

همان طور که ذکر شد ، این پروژه هنوز به انتها نرسیده و تنها امکان پیش خرید پروژه ترنج امید دژبان در بازار وجود دارد . البته افرادی که قبلاً اقدام به پیش خرید نموده اند ، قبل از به اتمام رسیدن پروژه نیز امکان نقل و انتقال و فروش امتیاز برای آنان فراهم شده است .

امتیازات این پروژه به صورت سهام نبوده و تنها واحدها با متراژ های متنوع از ۸۵ تا ۱۰۰ متر مورد خرید و فروش قرار خواهند گرفت ‌.

شما به عنوان متقاضی و خریدار پروژه ترنج امید دژبان با یکسری سوالات خاص مواجه خواهید بود ؛

·        قیمت هر متر از این پروژه چقدر است ؟

·        اقساط چگونه تعیین می شوند و مبلغ هر کدام چقدر می باشد ؟

·        آیا برای اقساط بهره نیز تعیین شده است ؟

·        چه کسانی واحدهای خریداری شده خود را به بازار عرضه کردند ؟

·        آیا این افراد قابل اعتماد هستند ؟

·        برای عقد قرارداد جهت خرید پروژه ترنج امید دژبان چه اقداماتی لازم است و بسیاری سوالات دیگر .

پیش از اقدام به خرید بایستی با آنان پاسخ مناسب بدهید .

لازم نبوده تا وب ‌سایت‌های مختلف و مقالات متعدد را در رابطه با این پروژه مطالعه کنید ، بهترین کار برای شما برقراری تماس با مجموعه آسمان هوم و کسب اطلاعات کافی از این مرکز می باشد . این مجموعه از خشت به خشت بلوک های دوقلو به شما خبر می دهند و با استفاده از این اطلاعات از یک خرید فوق العاده بهره مند خواهید شد .

 کلام آخر

پروژه ترنج امید دژبان واقع در میدان ساحل دریاچه چیتگر دارای دو بلوک دوقلو با ارتفاع ۲۷ طبقه بوده که در هر طبقه آن ۴ واحد با متراژهای متغیر ۸۵ تا ۳۰۰ مترمربع وجود دارد . موعد تحویل این پروژه تا سال ۱۴۰۳ بوده و تا آن زمان امکان پیش خرید واحد ها برای تمامی متقاضیان فراهم شده است .

در حال حاضر نمی‌توان از یک قیمت ثابت جهت خرید پروژه ترنج امید دژبان سخن گفت ، چرا که قیمت ها در حال تغییرات به روز رسانی هستند . پیش از آن که قراردادی منعقد شود ، بایستی با مجموعه ای همچون آسمان هوم صحبت کنید و با دریافت مشاوره و کسب اطلاعات کافی ، مراحل عقد قرارداد را تکمیل نمایید .

نمایش بیشتر

جدول امکانات

پارکینگ: طبقه آسانسور:
انباری به ازای واحد: اسپیلت
پکیج بالکن
تراس لابی
اعلام حریق دوربین مدار بسته
آنتن مرکزی سالن اجتماعات
هلی پد استخر
سونا جکوزی
نگهبان کارواش
شوتینگ جارو برقی مرکزی

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-44740207


همه نظرها:

همه نظرها

پروه پروژه ترنج امید دژبان

شما به این پروژه چه امتیازی میدهید؟

لطفا با نظرات خود ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید

نام

نام خانوادگی

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید