پروژه پاسارگاد 2058

تعاونی: تعاونی شهرداری منطقه ۱۸

پیشرفت

%

شروع پروژه:

پایان پروژه:

وضعیت سند:تعاونی

نوع سازه:

پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸

منطقه ۲۲ تهران بزرگ لوکیشن خاص و منحصر به فرد برای احداث ساختمان‌های مختلف است ، اما نزدیکی دریاچه چیتگر نسبت به سایر مختصاتی منطقه ویژه تر بوده و تنها پروژه های فوق العاده شیک و لاکچری در نزدیکی دریاچه احداث می شوند .

پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸ با فاصله بسیار کمی از این جاذبه توریستی _ گردشگری ، از ویو ابدی آن بهره مند شده و مکانی منحصر به ‌فرد برای فعالیت تجاری ، زندگی و سرمایه گذاری خواهد بود . پیشرفت و رشد قیمت چنین برجی نسبت به سایر برج ها بیشتر بوده و آینده ای پر رونق و پر از سودآوری برای این برج قابل تصور است .

خرید پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸ در منطقه ۲۲

بر عکس بعضی از پروژه‌ هایی که در منطقه ۲۲ تهران بزرگ احداث شده اند و به صورت واحدی به فروش می رسند و تنها با فراهم نمودن حداقل قیمت تعیین شده ، امکان سرمایه گذاری برای افراد مختلف جامعه وجود دارد .

تعاونی شهرداری منطقه ۱۸ اقدام به احداث پروژه ای نموده که به صورت سهام به بازار عرضه شده و افراد با بودجه های مختلف به راحتی قادر به خریداری آن خواهند بود . پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸ دارای واحدهای مسکونی اداری و تجاری بوده و آن را با نام پروژه تجاری _ اداری می شناسد .

هر سهم و یا هر امتیاز از این پروژه دارای ۱۲ متر اداری و ۸ متر تجاری بوده که حداقل قیمت برای هر سهم در نظر گرفته شده است . مهم نیست که شما دارای چه میزان حقوقی هستید و یا پس انداز شما چقدر است ؟

به راحتی با خرید یک سهم از پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸ قادر به سرمایه گذاری در یک پروژه عظیم و منحصر به فرد خواهید شد ، که امکان چند برابر نموده و دارایی شما در یک بازه زمانی کوتاه مدت وجود دارد .

این اتفاق باعث شده تا ساخت و ساز پروژه نیز با سرعت بسیار زیادی انجام شود و از نظر تامین مالی با هیچ گونه مشکلی مواجه نگردد . دفتر تعاونی شهرداری منطقه ۱۸ تنها مرکز قانونی جهت نقل و انتقال سهام این پروژه به شمار آمده و متقاضیان بایستی به این مرکز مراجعه کنند .

مشخصات پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸

دریاچه چیتگر ، یعنی پرواز پرنده های مهاجر در کرانه نیلگون که طراوت تازگی از آن می بارد ، گوشه به گوشه این دریاچه سخنی از موجودات زنده حیات و زندگی می دهد .

به همین دلیل سکونت در کنار آن از الطاف بزرگ خداوند به شمار می آید ، با این وجود که این سازه انسانی بوده و به صورت طبیعی احداث نشده ، اما دست کمی از دریاچه های خروشان نداشته و منافع بسیار زیادی به همراه دارد .

اولین فاکتور خوب منطقه ۲۲ آب و هوای پاکیزه و تمیز است که هیچ گونه مواد و آلاینده شیمیایی در آن نفوذ پیدا نکرده است ، ساکنین شهر تهران که از مشکل تنفسی رنج می برند ، برای تنفس هوای پاکیزه مجبور به مهاجرت نخواهند بود . تنها کافیست با خرید پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸ در منطقه ۲۲ ساکن شوند .

فاصله این پروژه با دریاچه چیتگر بسیار اندک بوده و به همین دلیل تمامی طبقات واحدهای موجود در پروژه از ویدیو دریاچه لذت خواهد برد ، برای ساخت سازه این پروژه از بهترین متریال روز استفاده خواهد شد ، در حال حاضر مرحله گود برداری رو به اتمام بوده و اجرای اسکلت فلزی پس از گودبرداری انجام خواهد شد .

این مرحله ملزم به صرف وقت بسیار زیاد است ، چرا که طبقات منفی و فونداسیون برج را متراژ و ارتفاع گود برداری تشکیل می‌دهد ، ارتفاع بیشتر گو برداری به معنای افزایش مقاومت و فونداسیون قوی برای پروژه خواهد بود .

واحدهای تجاری و واحدهای اداری هرکدام در متراژ متنوعی طراحی شده اند ، برای جلوگیری از آلودگی صوتی تمام دیوارها با استفاده از متریال عایق و یونولیت عایق صوتی ساخته شده و سر و صدای واحدهای تجاری باعث مزاحمت واحدهای اداری نمی شوند .

امکانات پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸

یک مرکز تجاری و اداری بایستی از امکانات مختلف بهره مند باشند ، تا مراجعه کنندگان و ساکنین به راحتی قادر به انجام فعالیت های مختلف و متعدد باشد ، امکانات پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸ به شرح زیر می باشد ؛

·        ۴ لاین آسانسور با قابلیت حمل بار و افراد

·        سالن استخر ، شنا و جکوزی

·        سالن ورزشی

·        سالن اجتناعات

·        شوتینگ زباله

·        لابی مجلل و لاکچری

·        لابی من ۲۴ ساعته

·        آنتن مرکزی

·        نزدیکی به خیابان اصلی

·        دوربین مداربسته

·        آیفون تصویری

·        آشپزخانه تمام ام دی اف

·        اتاق رختشویی

·        پارکینگ طبقاتی برای مراجعه کنندگان واحد تجاری و ساکنان

·        انباری مخصوث واحد ها

·        چیلر مرکزی

·        مهد کودک

·        کتابخانه

دسترسی پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸

پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸ فاصله بسیار کمی با دریاچه شهدای خلیج فارس داشته و همین موضوع باعث شده تا از انواع و اقسام دسترسی های متعدد بهره مند شود .

بزرگراه خرازی ، بزرگراه شهید فهمیده ، بزرگراه حکیم ، بزرگراه تهران _ کرج ، پارکینگ اتوبوسرانی ، اتوبوسرانی ، مجاورت با بام لند ، نزدیکی به دریاچه چیتگر ، باغ ملی گیاه شناسی چیتگر ، فضای سبز و خیابان اصلی همگی در مجاورت و نزدیکی این پروژه قرار گرفته اند .

تردد و جابجایی ساکنین و مراجعه کنندگان به مراکز تجاری پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸ به سادگی و بدون هیچ گونه مشکلی فراهم شده است . همچنین در هزینه های رفت و آمد و سوخت مصرفی تا حد زیادی صرفه جویی شده و تردد کمتر سبب کاهش آلودگی کلانشهر تهران خواهد شد .

این دسترسی ها دارای مزایای ویژه برای ساکنین و منافع مختلفی برای کل شهر هستند .

نحوه خرید پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸

تعاونی شهرداری منطقه ۱۸ برآورد کرده که این پروژه در سال ۱۴۰۳ به دست خریداران و متقاضیان می رسد ، به همین دلیل امکان پیش خرید پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸ به خوبی فراهم و مهیا شده است ، اما این پروژه به صورت سهامی به بازار عرضه شده و از این طریق تامین مالی می‌کند .

هر سر هم دارای ۸ متر تجاری و ۱۲ متر اداری بوده که متقاضیان قادر به خرید این سهام خواهند بود . متقاضیان پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸ با هدف خانه دار شدن بایستی چندین سهام را خریداری کنند ، اما افرادی که تنها به دنبال سرمایه گذاری و کسب سود از این اندوخته هستند با هیچ گونه محدودیتی جهت خرید سهام مواجه نخواهند بود و حتی می توانند تنها به خرید یک سهم اکتفا کنند .

خرید امتیاز پروژه و خرید سهام آن تنها به واسطه شرکت تعاونی انجام شده و بایستی به مراحل قانونی توجه ویژه داشت . مجموعه آسمان هوم یکی از بزرگترین مراکز مشاوره املاک ، اطلاعات مورد نظر شما در خصوص پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸ به خوبی گردآوری کرده و در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد .

کلام آخر

یکی از پروژه های ویژه در نزدیکی دریاچه چیتگر که از موقعیت خاصی بهره مند است ، پروژه پاسارگاد ۲۰۵۸ بوده و این پروژه توسط تعاونی شهرداری منطقه ۱۸ در حال احداث است و فعلاً در مرحله گود برداری قرار دارد . طبق برآوردها سال ۱۴۰۳ این پروژه به مالکان و خریداران تحویل داده شده و خوشبختانه برای این پروژه سهامی با ویژگی های خاص تعریف می شود . متقاضیان با هر میزان بودجه ای قادر به خرید سهام سرمایه‌گذاری و خانه‌دار شدن هستند ، مجموعه آسمان هوم اطلاعات تکمیلی در خصوص این پروژه و انواع پروژه های فعال منطقه ۲۲ در اختیار شما خواهد داد .

نمایش بیشتر

جدول امکانات

پارکینگ: طبقه آسانسور:
انباری به ازای واحد: اسپیلت
پکیج بالکن
تراس لابی
اعلام حریق دوربین مدار بسته
آنتن مرکزی سالن اجتماعات
هلی پد استخر
سونا جکوزی
نگهبان کارواش
شوتینگ جارو برقی مرکزی

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-44740207


همه نظرها:

همه نظرها

پروه پروژه پاسارگاد 2058

شما به این پروژه چه امتیازی میدهید؟

لطفا با نظرات خود ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید

نام

نام خانوادگی

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید